Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Műanyag villával ebédeltem. A...

Műanyag villával ebédeltem. A végén vettem észre, hogy az utolsó ágának a vége hiányzik. Nem tudom, hogy eleve így vittem - e el otthonról, Vagy éves közben törött el és nem vettem észre és lenyeltem. Mit csináljak ? Bemenjek a sürgősségire ?

Figyelt kérdés
Ezt ki tudja mutatni valamilyen uh, vagy röntgen ? Mi van, ha lenyeltem ?

2023. jan. 25. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Meg egy eles dolog is betokosodik, nyalka vonja be mielott kijon. Ez pedig nem hegyesebb, mint egy lenmag a peksutemenyben.
2023. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Itt vagytok még ? Szerintem a reggeli székletben nem volt semmi idegen anyag.
2023. jan. 26. 08:26
 13/16 anonim ***** válasza:
Biztos? Átnézted rendesen?
2023. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen. Most kicsit idegesebb vagyok. Reménykedtem , hogy hátha benne lesz. Mit tegyek ? Még egy napot várjak és nézzem , vagy felejtsem el, úgy ,ahogy van ?

Ha legalább biztos lennék benne, hogy egyáltalán megvolt - e az ága. De így ?...

2023. jan. 26. 09:26
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem nyugodj meg, és felejtsd el az egészet.

Itt mindenki nagyon segítőkész volt. Ennek örülj. Engem hasonló kérdésért napokig egyre durvuló módon gúnyoltak.

2023. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igazad lehet.

Nem tudom, miért gúnyoltak Téged, sajnálom. Nem volt jogos egyáltalán.

Elfelejtem az egészet. A képet is törlöm, ami a villáról készült ebéd után.

2023. jan. 26. 10:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!