Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 95 éves nagyanyám szerint a...

95 éves nagyanyám szerint a hosszú élet titka hogy sok gyümölcsöt eszik, van benne igazság?

Figyelt kérdés
Ünnepekre ajándéknak is csak mindig gyümölcsöt kér és tényleg reggelire meg vacsorára kizárólag gyümölcsöt eszik csak.
2023. jan. 28. 17:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez magában nem elég, genetikán, mozgáson, dohányzánmentességen is nagyon sok múlik
2023. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Kábé a szerencse a legnagyobb faktor benne.


Nyilván, ha valaki sokáig él, akkor ráfogja valamire, ha meg nem, ehet akármennyi gyümölcsöt, úgyis meghal.

2023. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
85 éves koráig dohányzott és semennyit nem mozog max a kertbe megy ki
2023. jan. 28. 18:10
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
A szerencse.
2023. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a genetika! Valaki egész életében dohányzik és sose lesz semmi baja, valaki meg pár év dohányzás után rákos lesz...

Ismerek olyat, aki szinte egész életében pálinkát ivott/iszik napi szinten (de nem csak pár felesről van szó, hanem általában részeg), most 85 éves és makk egészséges, tavaly a covidtól sem lett semmi baja.

2023. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Na de mitől lenne a gyümölcs az élet forrása önmagában? Csomó cukor, vitaminnal meg rosttal. Nem egy hatalmas ötlet.
2023. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet benne igazság, de hogy szépít és fiatalít a rendszeres gyümölcsfogyasztás, az tuti!!!


Volt egy kolléganőm, aki szintén így élt és elképesztően széppé, simává vált a bőre.

Meg is kérdeztem tőle, hogy mit csinál és ő is azt mondta, hogy rengeteg gyümölcsöt fogyaszt és este már csak azt és amióta így él, azóta ez kívülről eszméletlenül szembetűnővé vált!


Ráadásul léböjtölőkön is láttam az előtte-utána képeket és ezt a külső változást ott is megfigyeltem, sőt aztán magamon is tapasztaltam, szóval nem véletlenül vannak a fruitáriánusok! :)

2023. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Léböjtkúra 😂😂😂


Mesélj még.

2023. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

"Na de mitől lenne a gyümölcs az élet forrása önmagában?"


Attól, hogy a feldolgozott élelmiszerekkel ellentétben, a friss, napon érlelt gyümölcsökben és zöldségekben még benne van az életerő, a kozmikus energia! :)


(Nem véletlenül van manapság annyi fáradt és beteg ember, amikor minden tele van műkajákkal és egyre kevesebb a természetes, ami pedig az embert éltetné és nem csupán csak éppenhogy működtetné.)

2023. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Kozmikus energia, bhaszki. Az :D
2023. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!