Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » "Nem mész ki a friss levegőre,...

"Nem mész ki a friss levegőre, ezért nincs étvágyad" szerintetek ebben van igazság? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Gyakran szellőztetek a szobámban és van mikor nyitva hagyom az ablakot és kb az ablak mellett tanulok mellesleg sosem ettem sokat és van étvágyam is, szóval ez változatlan. De mégis láttok valamennyi realitást az idézett mondatban?

2021. ápr. 8. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Igen, no de ha kimész, az fizikai aktivitás is.

Persze, hogy akkor többet kíván enni az ember.

Szobai életmódhoz sokkal kevesebb kalória kell. El is híznál, ha annyit ennél, mintha kint játszanál.:)

2021. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs benne igazság. Mert az higy a levegőt az ablak mellett vagy kinnt szippantod magadba tök mindegy.

Abban viszont lehet higy keveset mozogsz. Ha mozogsz akkor több energiára van szükséged, több kalória kell.

2021. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a covid alatt most mindenki lefogy... ja, nem, pont most rengetegen híznak el, mert csak meresztik a sggüket és zabálnak unalmukban :D
2021. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De akkor sem a friss levegő hiányáról hízik hanem a mozgás hiányhától. De a kérdezőnek nem is a hízás a gondja hanem az higy valaki feltételezhetően családtagnak nem tetszik higy keveset eszik.

Nekem is mondták sokszor hogy milyen keveset eszek, ami nekem normális volt. Nem koplalok. Csk sose értettem miért kell addig enni amíg feszül a hasam, és azt se higy miért egyek második fogást ha egyszerűen nem kell.

2021. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!