Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdemes lenne valamilyen...

Érdemes lenne valamilyen L-karnitin készítményt kipróbálnom?

Figyelt kérdés

Heti 5-7 nap nyomok egy óra kardió edzést. A rajtam lévő zsírt szeretném lehetőleg teljesen eltüntetni magamról, és valami bomba body-t csinálni.

186 cm magas 94 kilós ffi


Segíthet?


2023. jan. 31. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem zsírégető csodaszer...
2023. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MadSeal ***** válasza:
Nem
2023. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami érvelés ellene?
2023. jan. 31. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

[link]

Tessék! Ez egy remek cikk hivatkozott tanulmányokkal alátámasztva arról, hogy az l-karnitin zsírégető hatása bullshit. Olvass inkább utána a kalóriadeficit fogalmának.

2023. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Sokan szidják itt a különféle zsírégetőket, de szerintem azért hasznos tud lenni. Megfelelő étrend és edzés mellett, ad azért egy kis plusszt. Nem ettől fogsz leszálkásodni nyilván , de ad egy 5-10%-ot plusszban. Én szoktam Fat Burnert szedni , az L Karnitint is próbáltam , edzés előtt ha beveszem, felpörget, nagyobb teljesítményt tudok elérni , és a pulzosom is hamarabb beugrik aerob szintre. Nem nélkülözhetetlen , és kell hozzá egy tökéletes étrend és nehéz edzés , de ha ez megvan, akkor szerintem hasznos.
2023. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

"ad egy 5-10%-ot plusszban"

Nem ad, ugyanis ezeknek a készítményeknek nincs zsírégető hatásuk, csak átverő pénzlehúzó hatásuk. Még mindig csak a kalóriadeficit és az erdőtűz képes zsírt égetni, tápkiegészítő nem.

"pulzosom is hamarabb beugrik aerob szintre"

És az jó? Még mindig a kalóriadeficit égeti a zsírt, nem az aerob pulzustartomány. Nők Lapja pörög?

"kell hozzá egy tökéletes étrend és nehéz edzés"

Nem, le kell tölteni egy kalóriaszámláló alkalmazást a telefonodra, venni kell egy konyhai mérleget, és ennyi a tudomány.

2023. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

"ad egy 5-10%-ot plusszban"

ezek a százalékok honnan jönnek embereknek? ezeket ki számolja ki? 😂

2023. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az érdemes tág fogalom. Zsírt az étrended fog eltüntetni elsősorban, bomba tested pedig nem ettől lesz, hanem 5-10 év progresszív testépítéstől.
2023. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!