Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzés előtti serkentőt...

Milyen edzés előtti serkentőt - illetve energizáló készítményt vegyek, amiben legalább 300 mg koffein van és van olyan erős hatású, mint a a Nitrox Therapy, Thor, Superhero?

Figyelt kérdés

Ezek a készítmények váltak be eddig, de mindig másik terméket szoktam kipróbálni.

Olyan pörgetőt szeretnék, ami legalább olyen erős, mint az általam megnevezett készítmények.



2022. máj. 11. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Önts össze egy liter pálinkát és egy liter kávét.
2022. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg van a piacon.

Én pl külföldön élek, de itt pl van edzés előtti, közben és utáni.

Nem is nagyon olvasgattam ezeket, de brutális választék van.

Mintha tűt keresnél a szénakazalban ha jó edzés előtt keresel.

Én pl külön külön megveszem az aminosavakat,plusz kreatin ha keményebben szeretnék edzeni, ezeket kombinálom össze.

Van amit mindig szedek,edzés előtt van amit alkalmanként rakok bele.

2022. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kombókat még sosem próbáltam! Köszi!

Választék itt is van bőven! Ám, sajnos nagyon kevés olyan termék van, amelyik ér is valamit és nem csak a dizájnos doboza az egyetlen értékes dolog benne...

2022. máj. 11. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!