Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak úgy hat a kreatin ha...

Csak úgy hat a kreatin ha mellette elegendő folyadékot fogyasztók?

Figyelt kérdés

Én eddig egy kis pohárba kevertem 5g kreatint, melllette nem igazán ittam, néha úgy 1-1,5 litert de van, hogy többet, de ritkán nagyon.


Ha nem csak vizet iszok, hanem mellette bármilyen cukros italt, akkor azt is bele lehet számítani?


Most akkor tényleg, úgy hat, és úgy lesz hatása. Ha több vizet iszok?


5dl-ben ittam most, az elég?


2023. febr. 4. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hat? A kreatin nem nem egy hatóanyag, hanem egy instant élelmiszer. Ha ez a kérdés tényleg komolyan felmerül benned, akkor miért költesz pénzt kreatinra?
2023. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az élelmiszerekben is vannak hatóanyagok, vitaminok, ásványi anyagok, és sok más.


Beépülés céljából nem mindegy, mennyi folyadékot fogyasztasz mellé. Mert különben a szervezetől vonja el a szükséges folyadékot.


Egy monohidrát és egy élelmiszer között elég sok különbség van, mivel azokban megtalálhatóak azok amik segítik a lebontását és felhasználását, ellentétben ezzel.


Hatása mindenek van, ha eszel egy csirkét annak is, csak más.

2023. febr. 4. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!