Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Biotech Iso Whey Zero fehérjét...

Biotech Iso Whey Zero fehérjét megéri ilyen drágán megvenni? Jobb, mint a többi fehérje vagy csak a márkát kell megfizetni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ezt iszom, mert ízben úgy gondolom a legjobb! Ám, sajnos az utóbbi három évben iszonyatosan megdrágult és elgondolkodtam rajta, megéri e megvenni ennyire magas áron. Természetesen, a minőség, hatékonyság a legfontosabb számomra, nem az íz!

Rengeteg táplálékkiegészítőket forgalmazó cégnél lehet kapni fehérjéket jóval olcsóbb áron és nem látok nagy különbséget az összetételek között. Annyi, hogy az Iso Whey Zero koncentrátum.

Egyébként, nem vagyok kezdő! Az étrendem rendben van és az edzésem is.

Az is érdekelne, kinek melyik fehérje vált be.



2023. febr. 5. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem laktóz, glutén és cukormentes kell, ilyenből szerintem ez a legjobb. Ha valkinek kevesebb rigolyaja van, lehet, hogy könnyebb olcsóbbra váltani.
2023. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik tápkiegészítő cég ugyanattól az egy-két tejipari gyártótól szerzi be a korábban hulladéknak minősített savót, úgyhogy teljesen mindegy, melyik cég matricáját veszed meg, tényleg maximum az ízesítésükben van különbség. Bár amikor már 6-7 ezer forintnál kezdődik a szaros tejsavó kilóára, akkor felmerül a kérdés, hogy kinek éri meg élelmiszer helyett porra költeni.
2023. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az élelmiszerek is ugyanígy drágulnak, mint a fehérjeporok! 1019 Ft fél kiló túró... Az ársapkás csirkemellből én soha nem találok sehol... Csak a műanyagdobozos csirkemellet teszik ki, aminek kilója 2199 Ft!

Tegnap az sem volt, így a hentespultból voltam kénytelen megvenni 2499 Ft - os árért...

Úgyhogy, kell a fehérjepor! Meg én szeretem is a fehérjeport edzés után!

Csak elgondolkodtató, hogy a Biotech miért adja ugyanazt ilyen drágán, amit más cég 5 - 6 ezer forinttal olcsóbban ad.

2023. febr. 5. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Iso Whey Zero feherje izolatum. Gyorsabb a felszivodasa mint a koncentratumnak. Hacsak nincs valami etel intoleranciad, nyugodtan veheted a 100% Pure Wheyt. Az feherje koncentratum. (De gondolom nem profi sportolo vagy olimpikon vagy, igy neked boven megfelel.)

Annak is jo ize van es olcsobb is.

2023. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KissFranci ***** válasza:
100%
Igen, a Biotech nekem is elég drága lett, ezért is váltottam a Body Select Whey Protein termékére. Tök jó áron van és nagyon magas minőségű.
2023. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!