Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeporokat ajánloto...

Milyen fehérjeporokat ajánlotok izomépítéshez jó áron (ami megéri), megbízható márkáktól?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami megéri, jó áron - nem létezik. 2021-ben még 2500-3000 forintért lehetett venni 1 kilót, ma már 10 ezer.
2023. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2023. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es köszi, számítottam erre a válaszra, mert tényleg minden rohadt drága

2: igen, érdekes

2023. jan. 5. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Azt ugye tudod, hogy fehérje porra csak akkor van szükség, ha szilárd ételből nem tudod bevinni a szükséges proteint? Ez a szükséges bevitel nagyjából 1,5 g/tskg. Na most ennyit egy óvodás is bevisz tudattalanul. Te számolod az elfogyaszott fehérjét? Mennyi a napi fehérjefogyasztásod?
2023. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Biotechusa-t használtam eddig csak de azokban sose csalódtam, finomak is és rengeteg a laktóz mentes termék is. Ha a nagy vödrös kiszerelést veszed akkor nem olyan vészes az ára szerintem amellett hogy milyen minőséget kapsz. Négyesnek írom, mikor még edzettem mindenhol azt írták hogy edzés után fél órával kajolni kell, ezzel csak az a probléma hogy edzés után szilárd ételt képtelen voltam enni, maradt a turmix. Mondjuk lehet azóta már ezt is máshogy csinálják, pár év alatt a föld is lapos lett, már bármi megtörténhet.
2023. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 maoriérzések válasza:
47%
jószívvel semmilyet, szétb@ssza a májadat
2023. jan. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szintén a tudatlan 4-esnek.

Amit te írsz az az alapbevitel.

Izomépítéshez, aktív sporthoz több kell, ráadásul gyorsabban és könnyebben felszívódó formában.

2023. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Izomépítéshez, aktív sporthoz több kell"

Mennyivel több, mester?

"ráadásul gyorsabban és könnyebben felszívódó formában"

Tanulmány? Ezt hol olvastad? Gyúrós haver mondta?

2023. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézhetlek egy kicsit?
2023. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy csak akkor kell, ha anélkül nem tudom bevinni. Épp ezért szeretnék venni, mert nem optimális amennyit beviszek.
2023. jan. 12. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!