Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Protexin Natural probiotikum...

Protexin Natural probiotikum már hetek alatt kifejtheti hatását?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Évek óta napi szintű stresszben élem az életemet, és utóbbi időben arra lettem figyelmes, hogy a széklet ételmaradékokkal teli.

Gondoltam végig viszek egy probiotikum kúrát, gyógyszertárban a Protexin Naturalt ajánlották, melyből 60 db-os kiszerelést kaptam.

Állítólag 2-4 hétig javasolt a szedése.


4 hét után valóban rendeződhet a felszívódási probléma is, ha közben sikerül a streszt is mérsékelni?


30/F



2023. febr. 18. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha emésztési gond van, gasztroenterológust kéne felkeresni.

Egyenként igen, egy hónap általában elég.

2023. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gasztroenterológus is folyamatban van már, köszönöm a választ! :)
2023. febr. 19. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én izmosabbat szednék a helyedben, több tízmilliárdos adagokkal. Az emésztés első lépése, hogy jól megrágod a falatot. Amúgy akár folyamatosan is szedhetők a probiotikumok, kamu az időkorlát, azért gondolj bele, hogy a beleidben alaphangon van 2 kilogramm bélbaktérium, itt meg pár milligrammról van szó. Stresszre szedj magnézium-biszglicinátot, B-komplexet és valami izmosabb D-vitamint az általános javításra.
2023. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!