Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 30 eves eves nő vagyok....

30 eves eves nő vagyok. Mostanaban nagyon sok edesseget eszek.De tényleg nagyon sokat.Mondjuk megeszek 10 20 szaloncukrot mellette meg chipset meg nutellat is kanalozok. Es ezt egyszerre. Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Egy sima vércukorszint mérésre én beneveznék. De komolyan.
2023. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szexhiány is lehet
2023. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%

12-es

Én is arra gondolok, hogy kevesebb az ungabunga ezért a csoki okoz örömöt a kérdezőnek.

Esetleg a csoki árán vehetne egy vibrátort és akkor hujujuj.:)

2023. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
Ja volt no akitol azt hallottam h ranezett egy tortara es felizgult a puncija. Valszeg ez oda vissza mukodik szal nyomas a diszkoba kefelni.
2023. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 NTBS ***** válasza:
72%
Szerintem fokozatosan csökkentsd az adagokat. Egy-két hónap alatt le tudsz állni.
2023. márc. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%

Szexhiány helyett szeretethiány, érzelmi evés témájában olvasgass.

Ezen kívül a cukor pont ugyanolyan drog, mint bármilyen más keménydrog: minél többet fogyasztasz belőle, annál többre vágysz még, szóval próbáld csökkenteni az adagodat lassacskán és ahogy más is írta: önfegyelem és ne tarts otthon ilyeneket!

Ezen kívül falási rohamnak hívják ezt, amit leírsz, ebben a témában is olvasgathatsz még!

2023. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!