Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségtelen hogy...

Mennyire egészségtelen hogy egésznap csak egy cappyt ittam és most ahogy hazaértem bezabáltam levest, chipset, csokit, croissant gyorsan hirtelen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon egészségtelen. De nem mindig csinálod - gondolom -, szóval ez nem visz közelebb a halálhoz.
2021. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit leírtál én nem hívnám zabálásnak. 😅 Ha én zabálok akkor az például ilyen: két tanyér leves, csirkecomb krumplival, savanyúval, energiaital, fél zacskó chips, jégkrém, joghurt, zero cola, töltött káposzta, rizs hallal. Ez asszem pont a múlt szombat esti kajám. Csak a vacsora. Pedig nem vagyok elhízva, és naponta kb 1-2 x eszek, mert nem vagyok éhes csak estére. :)
2021. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!