Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért sárga tőle a vizeletem ?

Miért sárga tőle a vizeletem ?

Figyelt kérdés
Centrum A-Z-ig (Energy) vitamint szedek. A vizeletem soha nem látott árnyalatban citromsárga tőle. Mi lehet az oka? Nem szívódik fel kellőképpen a vitamin?

2023. márc. 2. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem hát, az egy vacak. B-vitaminok ürülnek főként, de persze más is.
2023. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kólauborkával ***** válasza:
76%
És, ha az vacak, milyen multivitamint ajánlanák?
2023. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
A használati útmutató erről nem ír semmit? Hogyha nem ír, menj gyorsan orvoshoz. Más tanécsot nem tudok adni, mert ilyet nem fogyasztok.
2023. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Túl sok a B-2 vitamin, vagy nem szívódik fel jól. Attól lesz sárga a pisi.
2023. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. márc. 2. 12:07
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Felesleges mennyiségben viszed be a c vitamint, nem a b2 vitamintól sárga a pisi, hanem ettől. Igyál egy kanál aszkorbinsavat és nézd meg mi történik
2023. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Kólauborkával ***** válasza:
27%
Igen egyébként a B-től nekem inkább erős szaga van, a C-től színeződik, szerintem rendben van.
2023. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

6. és 7. A sok C-vitamintól NARANCSsárga a vizelet, de ahhoz már nagyon-nagyon sokat kell bevinni.

A B2 lesz itt a ludas. [link]


Kólauborkával: nem a reklám helye, de jelenleg 2 olyan multivitamint ismerek a magyarországi piacon, amelyekben jól hasznosuló formában találhatók meg a vitaminok és ásványi anyagok. Ezek pedig a Gal és a WTN termékei. Igen, drágák.

De az is drága, ha olcsót szedsz és kipisiled.

2023. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kólauborkával ***** válasza:
78%

Pont azért kérdeztem, mert nem értek hozzá, így viszont utána tudok olvasni, mert nem a sötétben tapogatózom, van kapaszkodóm.

Köszönöm szépen.

2023. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem, a c vitamintól nem narancssárga lesz. Ekkora baromságot írni. Igyál meg 1 kis kanál aszkorbinsavat és majd meglátod. Minek okoskodik aki h.lye mond?
2023. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!