Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történne ha egy ember...

Mi történne ha egy ember mindig csak chipset enne? Vagyis semmi mást nem enne csak chipset, akkor mi történne vele?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem is érdekelne ugyanez, csak csokival..
2023. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és az lemaradt hogy természetesen nem egész nap egyfolytában enne. Csak napi 2-3 normál méretű zacskóval
2023. márc. 6. 20:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyoldalú táplálkozás miatt mindenféle hiánybetegsége lenne, plusz mivel egy kalóriadús ételről van szó, nagy eséllyel elhízás és annak szövődményei is várnának rá.
2023. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom: a hiánybetegség nyírná ki, vagy hogy szarrá hízna. És biztosan nem érné be három zacskó chipssel, mert éhes lenne.
2023. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyoldalú táplálkozás még akkor is komoly egészségügyi problémát képes okozni, ha a világ legegészségesebb élelmiszerével (legyen ez bármi) tesszük ezt, pláne ha chipsel. A bolti chips egy ipari hulladék, semmilyen esszenciális mikrotápanyagot nem tartalmaz, ezért hiánybetegségek, emésztőszervi diszfunkciók, hormonális problémák, vese- és májműködést érintő kórképek jelennének meg először, aztán jönne az elégtelen inzulinérzékenység, az ingadozó vércukor, a pulzuskiesés, a szívritmuszavar, a szélsőségesen kilengő vérnyomás, az extrém módon megemelkedett koleszterinszint, majd a különböző neurológiai tünetek is fellépnének. Aztán egy szép napon jönne a koporsó, de előtte valószínűleg kómába esnél, aztán egy kórházi ágyon ébrednél infúzióval a vénádban, úgyhogy nem a legjobb módja ez az öngyilkosságnak.
2023. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor en mondom a sajat tapasztalatot.

Ugyan csak 3 evig, de naponta megettem 1 zacskoval, neha kettovel.

Semmi nem tortent azon kivul, hogy szo szerint fuggo voltam, es nem birtam ki egy napot se chips nelkul.

Ez a resze durva volt. De amugy meg mivel rendesen ettem es mozogtam, eltem az eletem a nap hatralevo reszeben, igy lenyegi valtozas semmiben nem volt.

De meg csak a borom se lett zsirosabb.


Viszont ha valaki csak es kizarolag mondjuk napi 2 zacsko chipsen el, mast nem eszik, akkor hamar elfogyna es meghalna. Mert az ugy kb 800 kaloria,ami nyilvanvaloan keves egy embernek.

2023. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
A chipset nem tartalmazza azokat a vitaminokat és ásványi anyagokat, amelyekre a szervezetnek szüksége van. Egy 17 éves fiú például megvakult, mert éveken át csak chipset és sült krumplit evett. Egy nő pedig ételfóbiát alakított ki, mert 25 éves koráig csak chipset evett. [link]
2023. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7 viszont a csoki ugynezki egészséges, egy férfi 17 éve csak Mars csokikat eszik, él és virul:D

Linkelni sajnos nem tudok oldalt de a ferfi neve Keith Sorrell (hátha így könnyebb megtalálni)

2023. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"viszont a csoki ugynezki egészséges, egy férfi 17 éve csak Mars csokikat eszik, él és virul"

Tehát ha van egy hülye, aki állítólag 17 éve csak Mars csokit eszik, mégis él, akkor ez egyből egészséges is?

2023. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ÁLLÍTÓLAG. ezen van a hangsúly.
2023. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!