Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegan cottage cheese mire jó?

Vegan cottage cheese mire jó?

Figyelt kérdés
Vettem, mert akciós volt, de nem tudom mire használjam. Fino vegajo termék amúgy. Magában nem rossz, de nem tudom egészséges e annyira, hogy így egyem.

#étel #recept #vegán #meatismurder
2023. márc. 10. 22:48
 1/7 anonim válasza:
0%

"nem tudom egészséges e annyira, hogy így egyem"

Ez mi?

2023. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Te vagy a tudatos vásárló mintapéldánya
2023. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kend kenyérre. Mi úgy szoktuk, és finom. De biztos máshogy is lehet enni.
2023. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenhez jó amibe túró menne.

Kedvencem a fánk vagy pogácsa de az időigényes.

Kőrözött vagy túrós csusza is jó lesz belőle.

2023. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kb bármire használhatod. Mivel a túró a magyarok találmánya, így máshol ezt használják túróként. Készíthetsz belőle szendvicskrémet, ha így magában nem jön be, de én szoktam a nem vegán verziót használni minden másra. Akár zabkása tetejére, joghurt helyett csak elkanalazni, pohárkrémet gyártani belőle, salátaöntetnek, húsok mellé. Tényleg bárhogy eheted, natúr íze miatt édes és sós is lehet a végeredmény.

Magas fehérjetartalma miatt pedig igen egészséges

2023. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1: nem tudom egészséges-e nagy mennyiségben magában enni. Például a lekvárt sem, vagy a mézet sem eszed nagykanállal, vagy kacsazsírt sem lapátolsz be mértéktelenül.


2: igen, az vagyok. Egyébként túlárazottnak tartom, de ne haragudj hogy vettem kb. 300ft-ért 900ft helyett, hogy kipróbáljam és megkóstoljam. Azt hiszem hogy ha valaki vegán, akkor alapból tudatosabb vásárló, mint az emberek 98%-a. Ellenben veled, mert egy ekkora tahót általában nem érdekel más, csak maga.


3-4-nek köszi.


5: Ez vegán verzió, teljesen más anyagokból van, nincs is benne fehérje.

2023. márc. 11. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Megnéztem a fehérjetartalmát, tényleg igen alacsony. Viszont jó pont neki, hogy kalciumban gazdag. Edd csak nyugodtan. Minden csak mértékkel egészséges, de ez nem olyan mint a kacsazsír, hogy bármi bajod lenne ha nagykanállal eszed. :)
2023. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!