Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valojaban minden csak az...

Valojaban minden csak az anyagcsere kerdese...?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy ismeros lany a barati koromben. 5 eve ismerem. egyetemre egyutt jartunk, koleszban egy szinten laktunk (szoval kozos volt a konyhank) es most is mivel nagy a barati tarsasag sokszor latom etteremben egyutt a tobbiekkel ha megyunk vagy bulikba...


kb akkora mint en (165 cm) es nemis tudom...nem tobb szerintem 48 kg-nal. vekony,csinos, nem lapos tenyleg jo alakja van.

viszont amennyit meg amit eszik...mindig elkepedek...hogyan csinalja...meg is kerdeztem mar es csak annyit mond mindig nemtudom..


en bezzeg..165 cm 51 kg de nagyon kell figyelnem, sportolok heti 5x egeszsegesen eszem es gyorsan felszalad a merleg ha pl karacsonykor falatozunk.


o Pizza, sultkrumpli, szendvicsek, colat iszik (nem zero vagy lightot), csoki, chips...mindent tud es szeret enni.

pl megmaradt bennem egyszer egyutt tanultunk baratokkal regen es egyedul elmajszolt egy ora alatt egy egesz tabla csokit utanna chipseztunk es kajat rendeltunk.



NEM nem vagyok feltekeny meg tok jo neki...de erdekelne...van erre mar ugymond tanulmany..valaki esetleg többet tud min..

nagyon erdekesnek talalom hogy valaki salatan el, sportol es ugy tartja a sulyat mas eszik amit akar alig sportol es ugyanugy tartja...


köszönöm



2023. márc. 31. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

"sportolok heti 5x egeszsegesen eszem es gyorsan felszalad a merleg ha pl karacsonykor falatozunk"

Nem jelent semmit az egészséges étkezés, a karácsonyi plusz kiló a mérleg valójában víz, és fogalmad nincs a kalóriaszámolás szabályairól, ezért van tele a kérdésed bullshittel.

2023. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kedves 1es lehet nem vagyok taplalkozasi tanacsado ... de azer kb kiismerem magam a kaloriaszamlalassal...es ha valaki egy honapban kb 5 - 6 ezer kcal-val tobbet eszik mint mas aki ugyanakkora ugyanolyan adottsagai vannak kb miert nem hizik.


koszi a semmit mondo valaszt. mivel te sem tudod. csövi

2023. márc. 31. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Igen, genetika es anyagcsere kerdese IS.

Nagynenem is ilyen. Amig van elötte etel mindent megeszik, hiaba nem ehes mar. Cernavekony es az is volt egesz eletebe…

Anyukam alig eszik valamit es köver.

2023. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi 3as. nemtudom ki pontozozz le en pipat adtam
2023. ápr. 1. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
165 cm és 48 kiló az NEM vékony csinos, hanem kórosan sovány, és még te is túl vékony vagy.
2023. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!