Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Édesség utáni vágyat mivel,hog...

Édesség utáni vágyat mivel,hogyan tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Próbálj meg nem gondolni rá, vagy 3 hétig nem enni édességet. Remélem segít!
2023. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Minden esszenciális mikrotápanyag fogyasztásával. Nap mint nap.


Válsd ki az édességeket egészségesebb édes ételekkel. Egyél sok gyümölcsöt: almát, banánt, friss datolyát.

Én úgy váltottam ezt ki hogy szinte mindennap eszem egy nagy tál zabkását, kakaósan, vagy fahéjasan. A fentebb felsorolt gyümölcsökkel, kiegészítve fagyasztott bogyós gyümölcsökkel és magvakkal vagy egy evőkanál mogyoróvajjal. Napi 3-4 gyümölcs elfogyasztásával teljesen oké a dolog.

2023. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Én úgy tudom, hogy ez a tünet arra utal, hogy bio-króm hiánya van a szervezetnek.


(Már csak amiatt is, mert én megszívtam a krómallergiámmal, így bio-krómot sem ehetek, próbáltam, így marad, hogy néha édesség utáni vágyam/rohamom van. Az egy jó módszer, amit a kettes javasol, ha netán a bio-króm pótlása nem válna be.)

2023. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hétfőn veszek is krómot.

Próbálok nem enni és elterelni a figyelmemet róla.

2023. ápr. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!