Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Onmagaban a szolocukor mint...

Onmagaban a szolocukor mint tapkieg karos lehet a szervezetre,es milyen adagokban erdemes hasznalni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A tömény cukor nagy dózisban, pláne rendszeresen nyilván nem szolgálja az egészséget.
2023. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Z003 ***** válasza:
Engem érdekelne hogy milyen tápanyagot akarsz vele kiegészíteni.
2023. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehat lehet jo eredmenyeket nelkule is elerni?Kul az igazi szolobol nyert cukor vagy valami szintetikus keverek?
2023. ápr. 7. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tehat lehet jo eredmenyeket nelkule is elerni?"

Miért ne lehetne? A konditerembe járók 99 százaléka nem fogyaszt szőlőcukrot. Rengeteg versenyzővel dolgozok együtt, akik életükben nem fogyasztottak még szőlőcukrot. Egyébként se én, se az ügyfeleim nem szokták használni, szóval pontosan nem tudom, mit vársz a szőlőcukortól. Mit vársz tőle izomban, vagy erőben?

2023. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazabol tapasztalatokat szeretnek keresni vele hogy erdemes e hasznalni vagy nelkule is konnyen tudunk boldogulni es eredmenyeket elerni
2023. ápr. 7. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:

A szőlőcukor a glükóz. Nem számít, mi a forrása, szőlő vagy más, mert, ha tiszta, akkor akár szintetikus is lehet, ugyanarról a vegyületről van szó.

A glükóz a szervezet elsödleges energiaforrása. Minden mást glükózzá alakítva tud hasznositani a szervezet. A felesleges glükózt elraktározza.

Szerintem rövid távon önmagában ettől még nem lesz bajod, de hosszú távon a fene tudja.

2023. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!