Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy csomagolt teljes kiőrlésű...

Egy csomagolt teljes kiőrlésű kenyér, vagy egy sima házi fehérkenyér az egészségesebb?

Figyelt kérdés

Ismerősömmel mindketten az egészséges táplálkozás hívei vagyunk. Én általában házi készítésű kenyeret eszem, sima fehér lisztből csinálom.

Múltkor mondta, hogy én nem is eszem egészségesen, mert sima fehér kenyeret eszek. Ő bolti teljes kiőrlésű kenyeret eszik, a hozzávalóknál viszont rengeteg minden szerepel, adalék anyagok, tartósíto szerek, stb. Szerintem meg az az egészségtelen.



2023. ápr. 16. 19:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Itt is rengeteg a kommersz hozzászólás.... A ződségek a gyümölccsel, a gyümölcsök a zöldséggel, meg a magvak, amit ma már minden hülye kívülről fúj!!!

Leginkább divatból bohóckodnak itt a szupertrendi egészséges táplálkozásukkal!


Minden értelmes ember tudja, hogy a szervezetnek mindnen tápanyagra szüksége van! Mindenre... Igen a zsírra, a cukorra, a csökikra, sütikre, mint boldogsághormonokra is, képzeljétek! Az megint más, hogy amennyire lehet, mértékkel mindenből



Egész életemben azt ettem, ami jól esett, annyit, amennyi jól esett, és itt vagyok 46 évesen, 1 kg súlyfelesleg nélkül... Bibi


És nem, nincs baj a koleszterinszintemmel, a májammal, az emésztésemmel, és az érrendszeremmel se


Nem mindenki lehet ilyen szerencsés, azt megértem, de aki azt szólja meg, aki a természetesség híve, és nem bohockodik itt a fog alatt roppanós nyerszöldséges ízetlen marhaságaival, az csak egy agyatlan trendimajom


No, egészségmániás pénzes tömegemberkék, mostmár lehet engem szidni!!! :)))))

2023. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!