Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi időt bírsz ki cukor...

Mennyi időt bírsz ki cukor nélkül?

Figyelt kérdés

Mennyire viszed túlzásba a cukor bevitelt?


Hány éves vagy?



2023. ápr. 22. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán eszek csokit vagy bármilyen édességet, mert hányingerem van a sok édestől

16/l

2023. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2,5 hónap alatt fogytam kb. 20 kilót cukormegvonással. Mondjuk mozogtam is mellé, csak elolvastam a fogyi könyvet, ahol kihangsúlyozták hogy a cukor a ludas, mert az emeli meg az inzulinszintet, így beindul a zsírraktározás. Szóval 1 hét alatt átálltam, mondjuk ez szervezetfüggő, utána már egyre könnyebb volt és nyomtam ezerrel az edzéseket. A lényeg hogy izzasztó legyen. Ha nagyon kívántam a cukrot, ittam tejecskét a tejcukor miatt, néha raktam bele egy teáskanál cukrot, vagy csináltam egy bögre kakaót, kávét. Ha egy pár kocka étcsokit bedobsz, az túlélésre jó, semmi bajod nem lesz tőle. Ennyi volt a bűnözésem, de nagyon komolyan vettem! Meg is lett az eredménye!
2023. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb bármennyit..

Mindent cukor nélkül fogyasztok a lehetőségekhez mérten.. néha eszek pl kinder tejszeletet, amiből nem tudom kiszedni, illetve némely élelmiszerek mint a szószok stb tartalmaznak cukrot abból sem tudok kiszedni, de én magam semmibe nem rakok.

2023. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha édesszájú vagy, nagyobb kihívás!
2023. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a napi elfogyasztott eteleim nagyresze édesség így lehetetlen lenne hogy bármikor is megvaljak tőle. Pár napig lehet hogy sikerülne de utána bezabalok belőle egy csomót.
2023. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A sós ételeket preferálom, cukrot időtlen idők óta nem adtam semmihez, és még élek.

Sznhidrátokat eszek, rizst, krumplit, gabonákat.

2023. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nutellával egészségtelen a viszonyom egyedül. De nem tartok otthon így nincs kisértés.

Az édes dolgokat túlértékelik szerintem.

2023. ápr. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármennyit is kibírnom nélküle? Értelmesen táplálkozok, azaz semmit nem viszek túlzásba, így a cukorfogyasztást sem.
2023. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem vagyok édesszájú. Nálam is inkább az áll fent, hogy a szószok, amiket néha fogyasztok cukrosak (főleg a paradicsomosak), de ezen felül szinte egyáltalán nem. Kb csak havi előtt szoktam megenni 1-2 szelet csokit, mert olyankor jól esik, és annyi. Általában inkább gyümölcsöt szoktam enni, ha édesre vágyom.
2023. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!