Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségesek a...

Mennyire egészségesek a protein termékek?

Figyelt kérdés
A fehérje dús joghurt, müzli szelet, csoki mennyire káros? Szoktam ezeket fogyasztani, mert nem igazán eszek húst. Ha meg igen, akkor meg disznót. Tudom nem így kéne bevinni, de érdekelne a véleményetek. A protein por egyébként nekem nem szimpatikus. Túl műnek gondolom. Ha esetleg kijavítanátok azt megköszönöm.

2023. ápr. 23. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz egészséges alatt? Az általad említett fehérje puding és a fehérje szelet általában tejsavó és külöböző adalékanyagok keveréke, ami nyilván egy ultrafeldolgozott ipari termék, szóval a dietetikai előírásoknak nem éppen a legmegfelelőbb élelmiszer, ettől függetlenül senkinek nem egyetlen élelmiszeren fog múlni jó essélyel az egészsége. Ha nagyon kevés húst eszel (én is), akkor a halak vagy a hüvelyesek nyilván ezerszer jobb választások, mint ezek a bolti gyári édességek, de tényleg nem egyetlen élelmiszer fog a sírba juttatni.
2023. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!