Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez egy megfelelő reggeli?

Ez egy megfelelő reggeli?

Figyelt kérdés
Fehérjeturmixról van szó.Tehát: 30g zabpehely(a rostok miatt) 1 banán,100g görög joghurt (fehérje és krémes állag) 10g fehérje por (csokis ízt ad és már ennyiben is viszonylag sok fehérje van),dió és lenmag (jó zsírok) mindezt pedig vízzel turmixolnám össze.

2017. febr. 22. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Működhet, persze az egész napi bevitel számít.

Étrend s egyén kérdése, mennyire jó reggeli, de az alkotórészek egész jónak tűnnek s a mennyiség is sokaknak megfelelhet (viszonylag kevés lennel és dióval számolva, gondolom, nincs benne rengeteg).

2017. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen csak egy kiskanál lenmag és 1-2 szem dió kerülne bele.Továbbá ebédre csirkemellet+ehhez fehérjogurtos öntet(a csirke levét keverem össze vele,majd reszelt répàval sűrítem) és mondjuk 2 szelet saját készítésű teljes kiörlésű knédli(csak 100% teljes kiörlésű liszt,víz,0,5-1 tojás) uzsonnára még nem terveztem de valőszínűleg egy teljes kiörlésű kenyér,cottage cheese,92%-os szalámi na meg persze sok zöldség,ezután 1 órát jégkorizok majd egy zöldturmixot(fél banán,kiwi,spenót,uborka,zöld teával felöntve) vacsorára pedig garnélát serpenyőben kevés olívaolajjal elkészítem és salátával fogyasztom.Egyébként ment a zöldkéz:)
2017. febr. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!