Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire kàros ez?

Mennyire kàros ez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ülőmunkát végzek 28 vagyok és most egy depis korszakomat élem àt ,és igazàból semmi kàros szokàsom nincs azon kívül hogy nem eszek annyira egészségesen és szinte 0 testmozgást végzek. Màs piàl,cigizik,drogozik stb. Azt mondhàk hogy ez meg a magàny jobban öl . Valóban igaz? Van rajtam plusz de nem folyok el még. Néha sötét gondolataim is vannak hogy ha igy folytatom hamarabb végem lesz ,mivel durvàbb dolgokra nem lennék képes
2023. máj. 17. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy menj el edzőterembe.(Persze naturálisan csinálni mindent).Ha esetleg neked beleférne ez a tortúra akkor nézz utánna.Jó kis időtöltés, és még -kilókat is tudsz leadni ha ez jelenti a gondot.
2023. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja csak nem értek az edzőteremhez :/
2023. máj. 17. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
jön a jo ido miert nem mentek el haverokkal minden hetvegen setalni valahol?
2023. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Nincsenek haverok, se baràtnő max kollégák meg a család,részben emiatt is vagyok depis.
2023. máj. 17. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mozogsz és nem eszel normálisan előbb-utóbb lerobbansz
2023. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!