Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van, hogy szinte egyálta...

Miért van, hogy szinte egyáltalán nincs éhségérzetem?

Figyelt kérdés

Naponta egyszer szoktam enni, dél és 1 óra között. Viszont akkor sem érzem magam kifejezetten éhesnek, csak tudom, hogy a szervezetemnek szüksége van tápanyagra, ezért legyúrok egy adag kaját. Ezen kívül 2-3 kávét szoktam még inni, és másnap délig úgy érzem, hogy teljesen tele vagyok.

Heti 2-3x járok mozogni, viszont ülőmunkát végzek. Sétálni kb 5 km-t szoktam naponta.

Kb január óta tart ez az állapot. Általában nem szokott rossz közérzetem lenni, jól alszom, viszont már fogytam valamennyit (mérlegre nem álltam egy ideje, csak a ruháim kezdenek nagyok lenni rám). Tudom hogy ez nem fenntartható állapot, viszont egyszerűen napi egynél többször nem tudok enni, mert nincs étvágyam. Volt már valaki hasonló cipőben? Mi erre a megoldás?


2023. máj. 22. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én sem lennék éhes, ha 60 percen keresztül tömném magam déltől 1-ig.
2023. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy értettem, hogy egy órán keresztül tömöm a fejem, hanem hogy abban az időintervallumban valamikor...
2023. máj. 22. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Minimum laborvizsgalatokra kerj beutalot. Jobb esetben az idegeid, ha nem, akkor muszaj kideriteni.
2023. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!