Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá a páromat az...

Hogyan vegyem rá a páromat az egészséges életmódra?

Figyelt kérdés

Jelenleg 160cm és 140 kg. És ez nagyon nem egészséges, de őt nem zavarja.


Nem vonhatom meg tőle a kaját,ha elvileg éhes. Nem kezdhetek nélküle kondizni, hátha utánam jön,h akkor ő is akarja, mert én nek tudom hogy kezdjek neki.


Én 155 cm és 50 kg vagyok így ha lett egy kis hasam, mindig lekoplaltam és nem rosszabb az alakom.


De ha ő is koplal, neki már lötyet hasa lenne, nem szép, a koplalás miatt...


2023. máj. 24. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem a koplalást érted egészséges életmód alatt??? Lehet jó példát mutatni, hátha kedvet kap, de ez ritkán jön be. Én egészséges étkezéssel lefogytam 25 kilót, de a szüleimet nem tudom rávenni. Pedig már az egészségük bánja több szempontból. De saját elhatározás kell. Amíg a párod nem érzi, hogy változtatni akar, addig nem fog működni. Igazi saját motiváció kell, nem rábeszélés, mert az nem fog sokáig tartani.
2023. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Én kerek perec döntés elé állítanám, vagy kezd magával valamit, vagy vége.

Egyrészt nem vagy köteles -csúnyan hangzik- egy ekkora emberrel mutatkozni, mert kellemetlen.

Másrészt nem fogod a következő 5-10 évben azt várni, mikor adja be a kulcsot. Mert ekkora testtel be fogja.

2023. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem a koplalás nem egeszséges én nem is mondom senkinek,h tegye azt.


De én mikor elkezdtem mellette koplalni, azután ő is rájött,h neki is fogyni kéne. Azt tette a fogyás érdekében,h zéró üditőket ivott, meg gyorséttermekben salátát evett. A saláta evés 1 hétig tartott, a zéró üdítőket meg még mindig isza,pedig az édesítőszerek miatt csak meg jobban hízlalja. Szóval nem értem

2023. máj. 24. 12:35
 4/20 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, h 200 kg as nem fogom szeretni, de hát nem tudom.

Viszont én nem tartom cikinek h ennyi kg. Nem szégyenkezek vele mutatkozni, mert attól még lehet igényes. De 200 kg már lehet nem.

2023. máj. 24. 12:37
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
3# ez baromság, hogy az édesítőszerek miatt hízik
2023. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
:D a zérós cuccok nem hízlalnak, mert az édesítőnek nincs kalóriatartalma. Azêrt hízik, ha hízik ettől, mert több kalóriát visz be máshonnan is, mint amennyit felhasznál. Ez nem atomtudomány. Több kalóriát kell felhasználni, mint amennyit bevisz. Koplalni nem szabad és felesleges is, mert annak nem lesz hosszútávú hatása. El kell kezdeni mozogni olyasmit és annyit, amit szerettek és amennyit _biztosan_ hetente párszor meg fogtok csinálni. Ha eleinte ez egy házkör séta, akkor annyi. Ha 20 perc bringázás vagy 10 perc kocogás a kutyával (most csak mondtam példát), akkor annyi. Meg kell találni azt, amit szeret.
2023. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon alacsony és ehhez rengeteg a kiló. Ez már most is borzasztó lehet, nemhogy 200 kilósan.

Ezek szerint téged sem zavar annyira, ha nem bírod rávenni hogy legalább 50-60 kilót ledobjon.

2023. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy az édesítőszer nem hízlalja. Valószínű titokban továbbra is tömi magát. Ilyen súly fenntartásához legalább napi 8-10.000 kalóriát megeszik. Ez 4 embernek elegendő mennyiség.
2023. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Annyi igazság van benne, hogy az édesítőszereknek étvágy fokozó hatásuk van.

Nálunk egyszerű karbantartani a férjem, azt eszi, ami van otthon és én vásárolok. :) Amúgy csak salátán én is éhen halnék, képzelem ő mennyire, ha 140 kg. Lehet egészségesen enni és kalória deficitbe kerülni úgy is, ha közben nem hal éhen az ember. De szerintem 140 kg már nem a sok spagettit evett kategória, ha nem chipsen, csokin és kólán él 10 éve, akkor lehet, hogy valami hormon problémája van és orvosi segítség kéne neki.

2023. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Amit Te csinálsz, az sem egészséges.


De a párod: most vagy így fogadod el, vagy valójában nem őt szereted.

2023. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!