Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni. Milyen...

Nem tudok hízni. Milyen legálisan kapható szerek vagy orvos által felírható gyógyszerek vannak hízásra?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok 165cm magas és 65 kilóról kezdtem a hízókúrám és most 4 év után vagyok 72. Szeretnék gyorsabban hízni amiért teszek is, de már unalmas hogy soha nem tudok jót enni mivel hányás küszöbéig eszek mindig. Naponta megeszek 4 duplaszendicset reggelire. Ebédre mindig legalább fél kiló disznó vagy csirke húst eszek lehetőleg zöldség nélkül 6-7 szelet kenyérrel meg ami jön még. Naponta így több mint fél kenyeret megeszek emellett heti egyszer 38cm-es pizzát eszek ami annyira olajos hogy végére a szemem is zsibog tőle. Hetente kétszer eszek mekiben ami általában három bigmac menüben. Igyekszem napközben is rengeteg csokit enni, pár zacskó csipszet, lemegy naponta legalább 3 Liter cukros üdítő és igyekszem mindig a legegészségtelenebb ételeket enni amennyiben lehetséges. Pár hónapja mindig van valami gyomorproblémám például hasfájás, hányás vagy hasmenés.

Szeretnék valami megoldást találni hogy jobban hízzak. Erre várok tippeket.



2023. máj. 27. 11:19
1 2
 11/17 Senior Séf ***** válasza:
60%
A pánikbetegség hátráltató tényező. Amíg a stressz jelen van, az agyadon, valamint a kar- és lábizmokon kívül semmi sem tud teljes kapacitással működni.Az emésztésed sem. Ehetsz akármennyit, nem hízhatsz, hisz el kell tudni menekülni a kardfogú tigris elől. A jó emésztéshez, a hízáshoz a paraszimpatikus idegrendszert kell bekapcsolni, míg te egyfolytában a szimpatikus idegrendszered rabja vagy.
2023. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz hájasodni, már bocs? Mert a jó súly nem zsírból van...
2023. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#12, azért, mert nincs jobb a kövérségnél.🥰🥰

Üdv, egy 180+ kilós gainer!:)

2023. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy kicsit azzal aki felírta neked a gyógyszert. Nem gondolom, hogy híznod kellene ebben az esetben. A hízás is emeli a stressz helyzetet + a szociális főbiád erősödni fog az emberek előitéletessége miatt(mert kövér leszel).
2023. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez normális testsúly. Inkább kezdj el sportolni.
2023. máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nézesd meg, nincs-e pajzsmirigy túlműködésed.
2023. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

165 centisen 65 kilósan még viszonylag rendben voltál. Most valószínűleg ugyanúgy 165 centi vagy, és 72 kiló, szóval 4 év alatt felszedtél 7 kiló hájat, és kevesled a 165 centihez a 72 kilót. Én a problémádra pszichológust javasolnék. Mert nem csak a gyomrodat és az emésztőrendszeredet fogod kikészíteni (ehhez már közel jársz), az egészségtelen és mértéktelen zabálással, de az elhízás miatt a magas vérnyomástól a cukorbetegségig sok más egyéb problémád is lesz.

Nem hiszem, hogy az a cél, hogy 30 éves korodra egy emberi roncs legyél...

ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!