Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen intolerancia lehet az,...

Milyen intolerancia lehet az, ha hasmenésem van a kukoricától, kölestől, alma, barack, szőlő, cseresznyétől?

Figyelt kérdés
Tej- és gluténérzékenység mellett még egy egyéb intoleranciák is vannak, felfedezőben.
2023. jún. 3. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

valószínűleg teljesen szarrá ment a bélflórád, azt kene rendberakni.

Probiotikum, 0 alkohol, 0 cigi, kevesebb cukor.

2023. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, folyamatban van, teszek érte, csak közben jó lenne tudni, mitől nem tudom enni, amit nem tudok.
2023. jún. 3. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szedtél gyerekkorodban túl sokszor antibiotikumot?
2023. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attol, hogy a beleid folyamatos gyulladásban vannak
2023. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Antibiotikumtól (is) lett ez igen, de ezt már nem tudom visszacsinálni sajnos. A gyümölcsök talán fruktóz intolerancia miatt okozhatnak problémát.
2023. jún. 3. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Az intoleranciáid csak tünetek.

Szedd a probiotikumot, savanyú káposztát, hüvelyeseket, lehet hogy az is jót tenne ha egyszer kiürítenéd a beleidet, egyszerűen semmit nem eszel 2-3 napig, csak tiszta vizet iszol.

2023. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk milyen mennyiségtől van hadmenésed? Ha pár falatnyitól, akkor lehet a fruktóz,bár a köles meg a kukorica nemigen illik bele. De ha egy csészényi, akkor egyszerűen a rostok dolgoznak.
2023. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a kevés is. Betegség miatt több intolerancia alakult ki, de azokkal már elvagyok és tudom őket nélkülözni. A 0 gyümölcs kissé elszomorít.
2023. jún. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!