Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 100g zabpehely és 200g...

Napi 100g zabpehely és 200g rizs az tömegelésnek megfelelő?

Figyelt kérdés

A fehérjét, egészséges zsírokat azt könnyen tudom számolni. A ch-val vagyok gondban.


79kg vagyok és cél a +5kg.


2023. jún. 21. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled? Egyébként tök mindegy, hogy tömegelés vagy szálkásítás, zabpehely vagy rizs, csirkemell vagy marha. Azt egyél, amit szeretsz, amire van pénzed, meg amit a makrotápanyagok/kalóriák lehetővé tesznek.
2023. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kalóriát nem szoktam/akarom számolni, csak a makrokat.

Fehérje az megvan, és viszek be napi szinten minimális egészséges zsírt, vitaminokat, és megfelelő mennyiségű vizet iszom. A szénhidráttal szeretnék "játszani" de fogalmam sincs, hogy lassú tömegelésre mennyivel indítsak.

2023. jún. 21. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a makrókat számolod, azzal implicit a kalóriát is, nem tudom ez világos-e.
2023. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, mert ez bő 1000 kalória. Persze nem tudjuk mit eszel ezen kívül
2023. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kalóriákat nem menedzselve tömegelésről beszélni feleslegesen kontraproduktív és nevetséges, de hajrá, magadat szopatod!
2023. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!