Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék többet enni...

Hogyan tudnék többet enni ahhoz, hogy hízzak? Jelenleg 183 centi vagyok és 60 kg

Figyelt kérdés
183 centi és 60 kg vagyok. Nagyon nehezen hízok és fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék többet enni ennek érdekében? Valami ötlet? Vagy esetleg valamilyen tápkieg segíthetne ezen valamit?

#weightgain
2023. jún. 24. 16:51
1 2
 1/11 hosszúhajú ***** válasza:
26%
apetister étvágynővelő vagy más hasonló gyógyszertárban
2023. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy?

Fiú-e vagy lány?


183 centivel 17-18 éves fiúnál például érdemes lenne kivizsgáltatni magad. Pajzsmirigy túlműködés is lehet benne vagy akármi más. Ez a súly így nagyon alacsony.

2023. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen magas vagyok és 59kg ,szerintem teljesen rendben van. Még benne vagy az egészséges bmiben, nem kell híznod
2023. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem kell, de eztől függetlenül én akarok hízni. Mármint nyilván izom építés a cél, de ehhez híznom is kellene közben. Fiú vagyok amúgy, ránézésre többnek nézek ki, mint 60kg egyébként.
2023. jún. 24. 18:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül áll egészségügyi probléma a háttérben, én is nagyon nádszál vékony voltam aztán az edzés is dobott rajtam. Illetve utána elkezdett stagnálni a súlyom ilyen 65kg körül és akármit akármilyen mennyiségben ettem, az istenért nem tudtam hízni.

Végül elértem a 22 éves életkort és egyszercsak elkezdtek rám szaladni fel a kilók.

Most 25 vagyok 187cm és 76kg.


Inkább a genetika áll a háttérben.

2023. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A szüleim is ilyenek voltak, szóval igen, valószínűleg genetika, de nem lehetne ezzel tenni semmit?
2023. jún. 24. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát mondanám, hogy zabálni napi 4-5 ezer kalóriákat de azzal tönkre tennéd a bélrendszered és egy hétnél tovább nem bírnád.


Étkezz kiegyensúlyozottan aztán majd idővel úgyis szalad fel valami.

2023. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2023. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hosszúhajú ***** válasza:
53%
úgy imádom ezt a rohadt gyakorit, mégis jó szándékból írni szoktam a kérdésekre, de sosem értem meg hogy lehet 0 ra lepontozni egy teljesen normális tanácsot, hogyha enni szeretne de nem tud, akkor étvágynövelő természetes készítményt szedjen. el nem tudom képzelni ki az a hülye aki szerint ez 0 százalékban hasznos. kíváncsi lennék miért...
2023. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5

Nem tudom, egy magasak vagyunk, én is vékony kamasz voltam, most így 33 évesen 92 kg vagyok és nem vádolnál meg vele, hogy túlsúlyos lennék, de az se nagyon látszik rajtam, hogy gyúrni járok. Inkább olyan átlag sportos alkat vagyok.


Innen nézve írtam, hogy a 60 kiló 183 centihez azért tényleg látványosan sovány lehet. Ez a súly még egy 15-20 centivel alacsonyabb lányon is még bőven csak "van mit rajta fogni" kategória.


#7

Kezdd egy felméréssel. Kalóriaszámlálás. Az emberek általában vagy jóval túl- vagy jóval alábecsülik, mennyit is esznek. Jelenleg nem nagyon tudsz semmi konkrétat önmagadról, csak azt, hogy érzed magada bőrödben.

2023. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!