Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg annyira jók a régi...

Tényleg annyira jók a régi Mercedesek, vagy nagy a legenda faktor? Egy jó 124-190-126 ára már az egekben van, 4-6 millió forintot kérnek értük, vagy még többet is. Jelenleg egy B6 A4-em van 1.9pd. jó kocsi, de sajnos nem tetszik.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 20:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem: mennyire lenne nagy előrelépés az Audihoz képest egy ilyen Merci? Illetve vajon az Audi és BMW hasonló korú autói miért nincsenek ebben a legendás státuszban, és magas árban?
2023. ápr. 11. 20:47
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy mennyi pénzed van rá. Veterán korúak, nagyon kell velük törődni különben utálni fogod.
2023. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az Audira is költök rendesen, simán elnyelt 1 milliót ez is az elmúlt egy évben. Ennél többet a veterán se kérne szerintem. De ennyivel jobb autók mint az Audi? Miért ennyire brutál drágák?
2023. ápr. 11. 21:00
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Amikor valaki annyira nem találkozik a valósággal csak a nagyszájú mesélőbajnokok sztorijaival és egyik betegágyból vágyakozik egy másik betegágyba.. level 25. :D :D :D
2023. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert mi lenne a valóság? Egy Duster vagy Suzuki? Nem értem az ilyen kommenteket. Minden gond nélkül tartom anyagilag karban az Audit is ne aggódj. Csak nagyon tetszenek a régi autók, nekem a 2002-es Audi már túl új, nemhogy még egy még inkább műanyag valami.
2023. ápr. 11. 21:49
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

Az a valóság hogy ezek a "germánprémiumok" szerelőigényes betegágyak.


a mercik még rohadnak is kötelezően. :D :D


Én is imádom a régi kocsikat, de eszembe nem jutna germánszart venni. :D

2023. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az Audi kasztni az egyik legjobb a világon. Nem kér többet mint bármi más, az, hogy az alkatrész nem olcsó, azt tudja az ember mikor megveszi. (Már aki, valaki álomvilágban él, és egy féket se tud cserélni rajta, mert drága.) De ha a Merci tetszik, akkor nem tudok mit csinálni. Van egy vadiúj távol keleti is, az Audi 20 évesen jobb autó, szóval olyan tuti nem, ráadásul ott ha öreg, akkor fém már nincs is, csak rozsda. Mi maradt még? Olasz? Az Alfák szépek, de ha ezekre is kell költeni, arra méginkább. Francia tuti nem, nem is tetszenek.
2023. ápr. 11. 21:57
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Audi kaszniügyileg nem rozsdásodik nagyon ez tény, de a legtöbb baromiranda.. és műszakilag fos.

Hát akkor vegyél mercit, de legyen jó, és NAGYON türelmes lakatosod :D :D

Meg 2-3 éved mire kész lesz a kocsi :D

2023. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfizeted, akkor öreg Mercikből is lehet jót venni. 1979-ben, amikor a W126-os megjelent, a BMW és főleg az Audi még nem gyártott olyan autókat, amik összehasonlíthatók lettek volna vele. A '90-es évek elejére azonban a másik két gyár is felfejlődött, főleg a BMW. Ha most veszel öreg Mercit, akkor a kora miatt sajnos már egy megkímélt darabbal is folyamatosan foglalkozni kell, de ha ez kell, akkor ez kell. Mivel kevés maradt meg belőlük jó állapotban, viszont sokan szeretnének ilyet még a kihívások ellenére is, így az áruk magas. Üdv: egy volt 124-es tulaj
2023. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

126 mindig is drága volt, hétköznapi használatra nem kéne mert nagy motorral szerelt nagy méretű autó.

Amúgy gyönyörű vas....


Nekem egy 2.5 dízel 190esem van. Én imádom. Rendbe lett rakva, azóta többe kerül a hétvégi sörözéseim mint amit az autóra a kötelezőkön kívül költeni kell.

Motor brutál megbízható, kényelmes, keveset fogyaszt.


Otthon könnyen szerelhető, alkatrészek nagy része olcsó hozzá.


Én imádom mert van vezetési élménye. Nem egy agyonszigetelt műanyag bódé mint a mai autók.

2023. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!