Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Könnyű mégis hatásos diéta?

Könnyű mégis hatásos diéta?

Figyelt kérdés

Jelenleg 110kg vagyok és nem sportolok /mozgok. Emellett egész sok pékáru és kenyérféle teszi ki a napi étkezésem. Melós vagyok tehát reggel veszek kaját és hát más lehetőségem nagyon nincs mint a pékség. Emellett még napi 1 üveg bolti tea és egy energia ital is lemegy.

Néztem én már sok diétát, a keto ami talán használna, de a zsemlét stb nem tudom hirtelen mivel helyettesítsem. Azért kellene a táp napközben.


Így a kérdésem az, hogy milyen diétával érhetnék el normális fogyást amivel nem kell éheznem, de anyagilag sem lesz csőd (bocsi de ez is szempont). Illetve minimális mozgást /edzést belevinnék.

Jelenleg 185cm és 110kg vagyok. A cél nekem 85 max 90kg lenne. Ezt valahogy utána tartani szeretném. Légyszi ne oltsatok szét, nem egyszerű nekem sem. Van oka hogy ennyit zabálok sajna 😅 előre is köszönöm a segítséget!



2023. júl. 17. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2023. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden esetben számolnom kell a kalóriákat?
2023. júl. 17. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az elsődleges cél a fogyás, akkor nyilván. Persze szivíthatod magad, és bízhatod a szerencsére is a fogyásod.
2023. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz ez túl könnyű már látom..
2023. júl. 17. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig könnyebb, mint felesleges baromságokkal sanyargatni magad, aztán vagy fogyni, vagy nem, majd a dupláját visszahízni.
2023. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kérdező95 ***** válasza:
Érdemes utána nézned melyik étel mennyi kalóriát tartalmaz, és úgy válogatni az ételt, én egy év alatt 110röl, 82ig lementem, de fizikai munkát végeztem. Vagy kevesebbet eszel (kalóriában) vagy elkezdesz edzeni/mozogni. Bármit is csinálsz olyat találj ki, amit utána tartani is tudsz inkább lassan havi 3-4 kg-t fogy le, de az utána se jöjjön vissza.
2023. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell. Ehhez kalóriát kell számolni. Yazió vagy kalóriabázist töltsd le.

Sétálj sokat. A séta a legjobb zsírégetö. Napi 10 ezer lépés legyen meg.

2023. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!