Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok mit tegyek?

Nagyon vékony vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most leszek 16 éves 157 cm vagyok és 43 kg. Imádok enni, de sehogy se tudok hízni. Van mellem, fenekem az elég kicsi viszont a combom is épp megfelelő méretű. Néha vannak időszakok amikor nincs nagy étvágyat, de az is akkor, amikor megjön. Utána mindig van. A családban is mondják a tipikus dumát, hogy egyél mert sovány vagy, vagy, hogy egyél mert meg fogsz halni, hát én eszem és ezt mindenki tudja, de nyilván mondják mivel csak nem hízok sehogy...voltak emberek akik anorexiásnak hívtak, bár tudom, hogy nem vagyok az, mivel nincsen testképzavarom. Amikor orvosnál voltam, mert beteg voltam, akkor rá kellett állnom a mérlegre (amit mindig nagyon szégyellek mások előtt) na és hallottam hogy az asszisztens mormogott az orra alatt hogy milyen vékony vagyok stb és az orvosnak is oda súgott ezt-azt ami nekem nagyon rosszul esett. Kérlek szépen segítsetek nekem valahogy hízni, mert nincs szinte semmi önbizalmam :((

2023. júl. 20. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi idős korunkban barátnőm 3x annyit evett mint én, mégis rettentő vékony volt, míg én csak híztam. Felnőtt korunkra is vékony maradt, nincs semmi eü panasza, ilyen az alkata.
2023. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
A mai világban mindenki vékony akar lenni, tehát örülj, hogy az vagy. És ne akarj erőszakosan hízni! Ha tudod, és ez tényleg igaz, hogy eszel rendesen, akkor nincs teendőd. Később, a kor előrehaladtával mindenki hízékonyabb lesz.
2023. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

El fog múlni csillagom...

Ennyi idősen én is vékony voltam mint a gebe, akármennyit is ettem. Aztán eltelt 20 év és most vért izzadok, hogy ne hízzak el....

2023. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Örülj neki. A vékony lányok kelendőek a fiúk körében. De ha tényleg hízni akarsz, akkor szerintem próbáld meg, hogy evés előtt és után egy ideig nem iszol folyadékot. Jobban felszívódik az élelem.
2023. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Én 158/37-ről híztam fel Nutridrink segítségével. Napi 3-at ittam rendes étkezés mellett.
2023. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha egeszsegesen taplalkozol es mozogsz is, tehat egeszseges eletmodot folytatsz/egeszseges vagy es ennek ellenere is "tul" vekony vagy, akkor "sajnos" ez van, ilyen a genetikad, nincs ezzel semmi baj. Akkor inkabb azon dolgozz, hogy elfogadd magad:)

Esetleg kiprobalhatsz tomegnovelo etrendet+sulyzos edzest, ha nagyon-nagyon zavar.

Udv egy sorstars

28N

2023. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!