Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki ballonos vízet iszik,...

Aki ballonos vízet iszik, hogy oldja meg? Lehet pl. Tesco-ban venni, vagy mindenképpen rendelni kell a netről? Meddig áll el a víz? Van-e valami amira oda kell figyelni?

Figyelt kérdés
Ha valaki próbál meggyőzni, hogy minden jó a csapvízzel akkor ne is fáradjon, a mi csapvizünkben pár hete kicsi fekete darabkákra lettem figyelmes, hiába takarítottam ki, és ezután nem vagyon hajlandó csapvizet inni... most rajta vagyok, hogy megszűnjön, de ha megint előjön valami hasonló lehet, hogy hetekig iszom ezt a szennyezett vizet megint, mire észreveszem...

2023. júl. 24. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a fordított ozmózisos víztisztítót. van egy beugró költsége passz talán 80-100-ezer között van és évente szűrő csere, ami 30 körül, de nem kell rendelgetni. szóval nem olcsó de kérdés a rendelgetve mennyi évente. Ha kicsit ügyes vagy magadnak is ki tudod cserélni a szűrőket évente és akkor megvan egy 10es ből. Nekem ez van ezért a ballonnal nem tudok segíteni.
2023. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi én is ezen gondolkozom mivel azóta már nem ittam csapvizet és azért durva látni hogy mennyi műanyagot felhalmoz az ásványvizezés…
2023. szept. 26. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!