Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sohasem fogok hízni ha nem...

Sohasem fogok hízni ha nem bírok megenni annyit mint ami pl. egy ilyen feltálpáló étrendben van?

Figyelt kérdés

[link]

Ha mindezt végigenném utána 2 napig alig tudnék valamit. Elképzelni sem tudom hogy lehet naponta 6x enni? Egész nap enni meg kajakészítéssel és a beszerzéssel foglalkozni?! Ugyan már... inkább maradok sovány, mindig is az voltam, csak sajna az utóbbi években szép lassan tovább veszítek a súlyomból. Étvágyam változó, de gyorsan eltelek.



2023. aug. 3. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány centi, hány kiló, milyen nemű, milyen életformájú, mért fogysz? Stresszes vagy?
2023. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
180cm, 55kg, 42F, szorongó/stresszes introvertált alkat, nőtlen. Reflux igazolt, szerintem IBS is van.
2023. aug. 3. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus kell. A szerinted-et meg vizsgáltasd ki gasztroenterológussal.
2023. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy tobb szempontbol is szar etrend. Teljes erteku etelek kellenek, amiket szeretsz es jolesnek.


De valoban, ha nem eszed meg a kaloriaszuksegleted az nagy bsj dietetikus, pszichologus.

2023. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: De ennyi lenne egy ember kalóriaszükséglete? Családtagok, ismerősök sem esznek közel sem ennyit (néhányan még nálam is kevesebbet esznek), mégsem soványak.
2023. aug. 3. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerőseid nem pár hónap alatt szedték fel a testsúlyukat, hanem az életmódjuk vitte el őket odáig éveken keresztül. Egyáltalán nem kell sokat enni ahhoz hogy elhízz ha nem akarod túl gyorsan, hosszútávon pedig eléred a célod. Ha nem szempont az egészséged sok kalóriadús étel van amit könnyű elfogyasztani. Ha azért normálisan akarsz enni akkor is ott vannak olyan dolgok mint pl. mogyoróvaj, sajt, a (bennük lévő) zsír sok kalória. Persze első az orvos, de régen én is hasonló voltam mint te és nem volt emésztési vagy hormonális zavarom, csak nem csináltam semmit és étvágyam se volt. Simán feljössz pár év alatt 80 kg-ig ha odafigyelsz az evésre.
2023. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös, és az mégis kit érdekel, mennyit eszik más?


Én legalább 3500 kalóriát egy nap minimum.


Egy 1000-sel biztosan többet, mint a barátom, mert KELL. Ennyi. Nem kívánságműsor, és nem azt nézem, ki mennyit eszik, hanem hogy NEKEM mennyire van szükségem heti tiszta 7-800 gr hízáshoz.

2023. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, nehéz erősítő gyakorlatokat végezni esetleg súlyzókkal, de konditerembe is mehetsz. Így elvileg jobb étvágyad is lesz.
2023. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!