Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mennyire eszek...

Szerintetek mennyire eszek egészségtelenül?

Figyelt kérdés

Reggel nem birok enni általában ilyen 11 12 fele szoktam enni, zsemle felvágottal vagy pékzsütemény vagy ritkán főtt kaja de az már 13 14 ora körül, és egészen tele is eszem magam, utána már csak este 8 fele, gyorsz kaja, vagy burger king vagy kfc vagy pizza, néha napközben is szoktam enni 4 ora körül leveseket meg gyümölcsöt de ritkán és nem sokat, és ez mindennap

Tudom hogy szar a táplálkozásom de nem tudok leszokni a gyors zsíros kajárol, a hamburgerrrol a pizzarol ez kb már függőség

Mennyire egészségtelen ez igy?


2023. aug. 6. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Baromi egészségtelen
2023. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Semennyire. A mentális egészség fontosabb, mint hogy depressziósan szorongva egyed a fitness salátákat és a vegán ételeket aztán csodálkozz hogy az életed egy rakat sz@r és a rák elvigyen. 65 éves vagyok dohányzok, alkoholizálok, csülköket, kolbászt, marhahúst, hamburgereket zabálok hétpofára mégsincs semmi egészségügyi bajom mert élvezem az életet és boldog vagyok, azon is jókat nevetek amikor sportos, fitt, egészséges életmód huszárok halnak meg 40 éves korukban tüdőrákban. Na nesze ezért éltél egészségesen hülye p*csa.
2023. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Gázos, eleve a reggeli kimarad, aminek vannak komoly hatásai az életben. Persze nem 1 vagy 2 kimaradt reggeli után, hanem akkor, ha hosszútávon ez állandósul, azaz ha beleépül a reggeli kihagyása az életvitelbe.

Hol vannak a vitaminok? Az ásványi anyagok? A rostok?

2023. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem annyira vészes.
2023. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve a reggeli kimarad - na, és akkor mivan? Nem kötelező. Én sem reggelizem normálisan (1-2 szem keksz max), mert előbb hánynám ki. Az ebédem előrébb hozom és ennyi.
2023. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 5!

Attól, mert te nem hiszel benne, attól még a reggelinek megvan a maga funkciója. Ha úgy gondolod, nézz utána! Neurológia irányában sem árt gondolkodni a kérdés kapcsán...

Ha csak azért írtad le soraid, hogy kifejtsd, hogy na te vagy a Jani, akkor örüljünk neki, egészségedre.

2023. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!