Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Natúr testépítés mellé keresek...

Natúr testépítés mellé keresek valami jó ár érték arányú tömegnövelőt,mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
étkezésem,edzésem rendben,ektomorf révén azonban szükségem lenne egy kis kalória többletre.Tudtok valami normális,nem full cukros és nem horror árú tápkieget ajánlani?

#natur testepites tomegnoveles
2023. aug. 7. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden tömegnövelő por tömény dextróz/maltodextróz, ergo közönséges cukor, pont ezért magas a kalóriatartalmuk.
2023. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Ektomorf. Ezen én már csak sírva nevetek. A tömegnövelők túl vannak árazva mind. Olyat nem találsz ami nem full cukros, mert hiába akarnák pl. zabliszttel telerakni, az nem oldódik jól. Ha muszáj vegyél külön fehérjét, maltodextrint és igyad. Bár sokkal egyszerűbb kenni néhány mogyoróvajas kenyeret (valami normális kenyérrel amitől nem megy el az életkedved és nem esik szét amikor kened rajta, én szeretem a kovászos kenyereket pl. amit itt valaki csinál), és megeszed egy kis zöldségggel hogy csússzon. Ugyanott leszel kalóriában és fehérjében cserébe nem lesz hányingered a tápkiegektől.
2023. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Jumbo. Amúgy lefekvés előtt egy kis nutellás túró is jó kis kalóriát tartogat.
2023. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Baromság...


Egyél több kalóriát, tápanyagot (makro, mikro), teljes értékű, normális, feldolgozatlan ételekből... Ennyi. És ez a legolcsóbb is, főleg ha tudod hogy kell okosan.

Tápkiegek 99%-a hulladék, lehúzás, túlárazott, sokszor ártalmas, tele van minden szarral, vagy egyéb módon szennyezett.

2023. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!