Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kérdésem a következő hogy...

Imike2 kérdése:

Kérdésem a következő hogy tömeg szeretnék gyarapítani mivel elég vékony vagyok vettem tömegnövelőt(Kevin Levrone)+vitam pakott hogy ez mellé még javasoltok még valamit? Ha igen abból milyen márkát vagy is kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Kevin Levrone termékek nagyon jók, én is szoktam ezekből vásárolgatni.Még fehérjét vennék a helyedben, oszt aggyál a vasnak, csak úgy csörömpöljön.
2021. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Elsőnek normális étrend kell nem tömegnövelő,bár megnéztem ez talán nem olyan rossz de elsőnek mindig az étrend kell.A tömegelésnek nem azt kell jelentenie hogy kétpofára zabálsz mindent,ennél már egy kicsit túljutottunk.Napi 2-300 plusz kalória szintentartáshoz képest elég arra hogy optimális mennyiségű izmot építs,a többi csak zsír lesz.

Ebből a tömegnövelőből egy adag kb 450 kalóriát tartalmaz tehát már lehet így is többet zsírosodnál mint kéne.Elsőnek mindenképpen legyen rendben az étrended.

2021. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Minden ilyen kérdésnél le van írva, hogy hagyjátok a tömegnövelőket, mert hulladék cukros szarok.. Hiába van odaírva, hogy 54grammból csak 12 gramm cukor, a maltodextrin csak papíron nem cukor, gyakorlatban ugyanaz. Betiltanám, hogy tömegnövelőnek legyenek hívva ezek, mert az emberek csak emiatt az idióta név miatt veszik. Semmi más az egész, mint fehérje egy raklap cukorral, meg néhány felesleges szar még beledobálva.


Vitamin és fehérje maximum, más nem kell, de ezek se kötelezőek. Kajálj és eddz rendesen és jönni fog a tömeg. De most ne vegyél fehérjét, majd miután a tömegnövelőd elfogyott, nehogy porokból álljon a fél étrended...

2021. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

A fiam 18 és egy nagyon magas, pálcika, nehezen fejlődő típus.

Amikor elkezdett változatlan kaja mellett fehérjéről, tömegnövelőre váltani, látványosan megugrott a fejlődése.

2021. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Fehérjét használj, ne tömegnövelőt. A tömegnövelőnek egyetlen logikus haszna van, a CH (szénhidrát) - bevitel. De CH - t általában így is úgy is bevisznek az emberek, többet is, mint ami elég. Kenyér, tészták, cukrok. Ebből alapból is megszokott lenni elegendő, hacsak nem salátát eszel minden nap.

A fehérjét ezzel szemben már nem olyan egyszerű bevinni, mivel minden nap húst enni nem olcsó dolog. A fehérje az, ami közvetlenül beépül az izomba, amitől nő.

2021. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Na jó, figyelj, kedves kérdező! Az a kérdés, hogy mit ajánlunk ezek mellé? Az durva. Én egy kalóriatöbbletre építő, minőségi élelmiszerekből álló diétát ajánlok ezek mellé a tápkiegészítől mellé. Ideális esetben fordítva kéne lennie, és az általal leírt diéta mellé kéne nekünk tápkiegészítőt ajánlanunk, de ez ma már egy ilyen világ. Ez a baj azzal, hogy ma már minden második, nulla tudással rendlkező ember elkezd kondizni, és ahelyett, hogy a táplálkozásukat raknák rendben, csak a tápkiegészítőkre van eszük.

Haver, ha nem vagy kalóriatöbbletben, azaz nem viszel be étellel-itallal több kalóriát, mint amennyit a napi aktivitásoddal elégetsz, akkor ihatod te a szutyok tömegnövelő port, akkor sem leszel nagyobb, csak a vércukrodat teszed tönkre.

Mesélj a diétádról. Hány kalóriára van bekalkulálva? Makrotápanyagokkal mizu, menni a napi összbevitel? Amíg ezek nincsenek rendben, addig neked nem tápkiegészítő márkákat kell ajánlanunk, hanem jó személyi edzőt vagy jó dietetikust.

2021. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

szerintem rossz felé kapisgálsz.

kezdésnek napi 3000 kalória kajában és jobban fogsz fejlődni, mintha bekokszolnál.

és ennyi jó 2 évig.

a tápkiegek csak kényelmi dolgok.

pl nincsen kedved lefőzni, meghámozni és megenni 6-8 tojást és helyette iszol egy séket.

2021. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!