Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ekkora mennyiségtől lehet hízni?

Ekkora mennyiségtől lehet hízni?

Figyelt kérdés

A mai napi fogyasztásom:

-reggelire egy üres kifli (tejes)

-ebédre egy szelet roston lazac egy adag rizzsel

-vacsorára kettő vizes zsemle üresen

Nem akarok fogyni és hízni sem, 48 kg/167 cm vagyok.

Ennyi sok, vagy inkább kevés?


2023. aug. 21. 18:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Délután ettem egy körtét még.
2023. aug. 21. 18:20
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Hulyeseg az egesz. Lazac rizzsel oke, a tobbi etkezesed ertekelhetetlen, ures kenyer, ennek mi ertelme van?

Tessek enni normalisan.


Szuleid ilyenkor hol vannak? Nem veszik eszre az anorexiadat?


Ez rettentoen szomoru.

2023. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Értjük, hogy nagy bajok vannak nálad, és szakemberre lenne szükség. Te nem érted.
2023. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Zcom09 ***** válasza:
95%

Már nem azért de az a kérdés nagyon, hogy is mondjam úgy hogy ne sértselek meg. Olyan mintha valaki olyan tette volna fel aki eddig csak külső szemlélőként nézte volna hogyan működik az emberi test.


Nem tudom hogy 2023-ban amikor a világ történem során nem hogy csak a leg könyebben elérhető az információ. De jelen ismereteink szerint a leg megbízhatóbb is. És nem kell diploma ahhoz hogy megértse az ember, hogy nem csak beviszel kalóriát hanem használsz is és a különbség épül be a szervezetbe.

Honnan kéne tudnunk hogy mennyi kalóriát használsz el egy nap? Lehet hogy elég, lehet hogy hízni fogsz ennyitől is de az is lehet hogy holnap után holtan esel össze éhezéstől.

(de ha azt vesszük hogy átlagos a metabolizmusod, és nem kevesebbet mozogsz mint az átlag ez valahol a kevés és az anorexia között van)

2023. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Én 10 centivel alacsonyabb és 1 kg-al több vagyok nálad, de mindenki vékonynak tart. Ez bizony, ha tetszik, ha nem az anorexia kezdete! Ettől nem fogsz hízni! Egyél rendesen!
2023. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Arányaiban és kvantitásban kevésnek tűnik a komplettált fehérje, a zsiradék, a vitamin és az ásványi anyag, viszont felül van reprezentálni a szénhidrát.


Mindenképp érdemes lenne az étrended felülvizsgálni.

2023. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

9# nem vagy te vékony, nyugi, csak szeretnél az lenni.XD

A táplálkozási szokásaimba meg ne szólj bele, nem 15 éves vagyok és mindig is így ettem, meg így is fogok.

2023. aug. 21. 18:41
 8/22 A kérdező kommentje:
11# nem minden nap ezt eszem. Ez csak a mai napi étrendem volt.
2023. aug. 21. 18:44
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
9-es vagyok, én elégedett vagyok az alakommal és az életemmel! Akárhány éves vagy, ezt kívánom neked is! Béke!
2023. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

14# én is elégedett vagyok, hisz írtam, hogy sem hízni, sem fogyni nem akarok.🤷‍♀️🤦‍♀️

Te viszont duci vagy a paramétereiddel.🤭

2023. aug. 21. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!