Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emozult be vehetek egy darabot...

Emozult be vehetek egy darabot 34 hetes terhesen? Napok óta gyomorsavam van nem használ semmi hányingerem van és ég a nyelo csovem

Figyelt kérdés

#34het
2023. aug. 23. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Inkàbb vàlasszad a természetes mòdszert! Szòdabikarbòna természetes mòdon semlegesiti a savakat, gyorsan hat és a felesleges gàzoktòl is megszabadit. Keverjél el egy teàskanàl szòdabikarbònàt egy pohàr hideg vizben, majd igyad meg. Nem valami kellemes mert sòs ize van, ezt elviselhetôbbé teheted, ha egy kis citromlevet teszel a vizbe.
2023. aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem használ
2023. aug. 24. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyeztess az orvosoddal
2023. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs kifejezetten felsorolva, hogy terhesség alatt nem szedhető, csak az, hogy egyeztess az orvosoddal/gyógyszerésszel. Minden más, 3. trimeszterben szedhető gyomorsavlekötőt próbáltál már? Gaviscon? Rennie? Legjobb ha kezelőorvosod vagy legalább egy gyógyszerészt megkérdezel. Szerintem valószínűtlen, hogy bármi gondot okozna 1 tabletta (a sima fájdalomcsillapítókra is egyértelműen rá van írva, hogy NE szedje ebben és ebben a trimeszterben), de én nem vagyok orvos.
2023. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hàztartàsi kekszet eszegettem és javult tôle.
2023. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!