Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az érdekelne, ha pékségben...

Az érdekelne, ha pékségben vásárolok kell-e nylont venni a kezére az elárusítónak, hogy ne azzal a kézzel fogdossa az árut, amivel a pénzt. Szerintem nem higiénikus, ha nem használ semmit. Az a kérdésem kell-e használni valamit?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, puszta kézzel jobb helyeken eleve hozzá sem nyúlnak.
2016. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csipesz, vagy nylon.
2016. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom kell e, de szoktak normálisabb helyeken.


De azért valószínűtlen, hogy ettől lesz valami bajod. Eleve régebben ilyenekre tökre nem figyeltek egyáltalán, keletebbre talán most sem. meg amúgy sem mosol te se kezed minden alkalommal, ha kajához érsz.

2016. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen így látom, de őszintén szólva nem szoktam erre figyelni.


Egyébként is valahol kicsit megmosolyogtató a mosott, puszta kézen aggódni, amikor hetente buknak le élelmiszergyártók félig rothadó üzemekkel, és nem a tömeges fertőzések miatt fedezik fel ezeket :-)

2016. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!