Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Leírom, mit ettem ma, mert az...

Leírom, mit ettem ma, mert az elmúlt időszak túlevései miatt beállt az emésztésem?

Figyelt kérdés

Légyszi a kalóriát, fehérjét ne nézzétek, tudom, hogy nagyon kevés, de tegnapelőtt csak vizet ittam, tegnap már egy kevés smoothie-t is, ma meg ezeket alább. A célom a belem kipucolása, és befejezem a sok szar kajákat, elkezdek egészségesen enni. (Egyébként 40/N, pajzsmirigy nélkül.)


Reggeli: kis pohár zöld turmix (bolti, lime meg kivi, ilyesmik)

Tízórai: nagy pohár piros bogyós smoothie a folyékony vasammal, plusz C vitamin 1000 mg

Ebéd: nagy tányér natúr cukkinis lecsó

Uzsonna: vegyeszöldség-leves turmixolva (répa, kukorica, borsó, krumpli)

Vacsora: 30 dg brokkoliból, 20 dg fehérbabból, pici olívaolajjal locsolt sült akármi citrommal, 3 mini mozzarella golyóval, kis pohár zöld turmix, multivitamin meg kollagén tabletta

Mellette 2 l víz.



2023. aug. 26. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat kispóroltam a dkg-ból 2 db k-t.
2023. aug. 26. 19:39
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Ennek mi értelme azon kívül, hogy tönkreteszed az emésztörendszeredet???

Olyan nincs, hogy a belek kipucolása, meg eleve semmi szükség sincs ilyenre, ha elkezdesz másfajta ételeket enni, akkor azok lesznek a beleidben, a többi, korábbi meg kiválasztódik.

Viszont a kérdésed alapján igen valószínü, hoyg semmiféle táplákozási ismereted sincs, ezért feltehetöen az "új" étrended is olyan kataszrófális, mint ez a "béltisztítás".

2023. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Feltehetően.
2023. aug. 26. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Ennyitől egy felnőtt ember éhen halna, de semmi gáz :D


Meg normális főétel? Ja, az nincs, vagy normális reggeli?

Semmi...

2023. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem érthetően leírtam, hogy léböjt utáni nap volt, nem fogok egyből szilárd ételt enni. Ma már igen. Ha rendes magyarázat nincs, minek kell iderittyenteni ennyi sort meg röhögő smiley-t? Sok a feszkó?
2023. aug. 27. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha MINDENKI azt írja, hogy ez NEM étrend, akkor gondolkodj már el, nincs-e esetleg igazzuk?!?!?!
2023. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen vérengzőek a kommentelők :D Bírom, hogyha valaki egyetlen egy napig nem eszik sokat, úgy le van b.aszva, mintha törvényt sértett volna :D


Túlevéseid voltak. Egy napig keveset ettél. Semmi bajod nem lesz tőle. De ha egy hétig keveset eszel, akkor se, max ha eleve alultáplált vagy. Én pl most szülinapoztam, négy alkalommal ünnepeltem és mindben kajáltam rengeteget, all you can eat étterem, pizza+torta, kézműves hambi, tészta+süti. Meg persze az ajándék csokik és chipsek. Emiatt amikor ennek vége lett és nem "kellett" ennem, nem is ettem semmit kb délután 5ig és akkor se sokat. Húha, meg fogok halni emiatt :D


Nyugi nem lesz semmi bajod egy egy ilyentől.

2023. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!