Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok többet enni napi 2...

Nem tudok többet enni napi 2 étkezésnél, és mégis, napi 3-4 szer van székletem, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

167 cm és 65kg körül vagyok, nem azért nem eszek, mert fogyózok, van rajtam felesleg, de nekem semmi bajom nincsen vele! De az a baj, hogy az iskolában, megreggelizek egy szendvicset, (de van mikor a felét már nem tudom megenni, hazajövök és nem vagyok éhes, és olyan 7 óra körül még bekapok valamit és kész ennyi, nem bírok többet enni... de már többször előfordult, hogy itthon felejtettem a reggelimet, nagyon éhes voltam, tök jól elképzeltem, hogy hazajövök és megeszek egy jó nagy tányér kaját erre hazaértem, és nem tudtam enni! Volt mikor már kényszerből ültem le enni, és pár falattól olyan hányingerem lett...

de eközben meg napi 4-5 ször van székletem, de ha nem eszek, akkor mi jön ki? és mit csináljak , hogy visszajöjjön az étvágyam?

előre is köszi!


2010. okt. 16. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nemmész el a háziorvosodhoz?
2010. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

RéCí cica válasza:


:(

Nem tudom, menj el orvoshoz!!

2010. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Napi 4-5 széklet már nem egészséges (napi 3-ig egészséges heti 3-tól), pláne, hogy mellé te még rosszul is eszel.

Szerintem orvoshoz kéne menned.

2010. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen hagyd el a tejtermékeket!!! Azonnal! Minden fajtáját!
2019. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!