Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Biotech Muscle Massttól...

Biotech Muscle Massttól mennyire lehet hízni?

Figyelt kérdés
Vettem egy 4 kilós Bioteches Muscle Mass-t. Azthittem csak sima fehérje,mert az elején protein van írva. Aztán látom hogy 5 féle szénhidrát is van benne és tömegnövelő is.Ezt nagyon elnéztem. Nem akarok zsírt/felesleget felszedni.Ha elkezdem szedni és mellette edzek akkor elhízok tőle vagy csak izom jön fel? Kockáztassak?Vagy inkább el se kezdjem szedni?

2023. szept. 15. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én egy hétig ittam és kyriakos grizzly lettem, nem éri meg
2023. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó... magyarul kidobtam az ablakon 20 ezret... xd
2023. szept. 15. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ennyire nem vagy képben a kalóriaszámolással és a sporttáplálkozással, addig semmiképpen ne vegyél semmilyen étrendkiegészítőt, mert kidobott pénz. Hízni meg a tartós kalóriatöbblettől lehet. Ha nem vagy tartós kalóriatöbbletben, akkor ihatod a fos tömegnövelőt nem fogsz hízni.
2023. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd meg az összetételét, aztán illeszd be az étrendedbe, nem kell kidobni. Napi 180 gramm proteint is simán be lehet vinni protein porok nélkül is könnyedén, és még pénzt se kell ilyenekre “kidobni”. Nyilván könnyebbség csak összekeverni egyet, de ugyanott vagy 70-80 gramm szárított sonkával, és az íze is ezerszer jobb.
2023. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!