Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hányok ilyen kevés...

Miért hányok ilyen kevés sörtől? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Nálam 4 sör a határ. Utána valószínű, hogy rosszul leszek.

Bár jobb napokon lemegy az 5-6 is.

Az a baj, hogy 4 sörtől még nem vagyok annyira berúgva, mint kellene. Ott vannak a haverok, kocsmázunk, aztán muszáj vedelni.

Eddig 8 sör volt a rekordom (hányás nélkül).


2023. szept. 22. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és mértéket se tudunk tartani. Amíg nyitva van a kocsma, a pultos nem dob ki, addig mi iszunk. Szóval nem jó ez így, hogy csak 4 sörnél nincs gondom. Ez nem férfias. Titokban szoktam tartani, hogy kidobom a taccsot. Még a végén rajtam röhögne a kocsma, hogy sörtől rókázok.
2023. szept. 22. 15:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor ne igyál annyi sört inkább fröccsöz 2/3 vagy 1/4 arányban.

Ha be akarsz rúgni igyál mellé töményet.

2023. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Köszi, kipróbálom.


Bár lehet nem is az alkohollal van bajom, hanem ezzel a hatalmas folyadék mennyiséggel. Ráadásul a sörön érezni is, hogy nem valami minőségi. Olyan fura utóíze van egy idő után (borsodi).

Régen boroztunk. Tablettás borból nem kellet sokat inni, hogy baj legyen.. olyan rossz íze volt. Lafiestából se bírtam sokat inni, az is elég gagyi minőség.


+ Dohányzunk is közben, amit én józanul ritkán csinálok. Leszoktam, és csak sör mellé cigizek.

2023. szept. 22. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!