Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok mindig rosszul...

Miért vagyok mindig rosszul miután omlettet vagy tükörtojást eszek?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, minden hétvégén omlett volt a reggeli a családdal. Persze mindig vannak időszakok (pl 2-3 hónap) amikor egyáltalán nem eszek. De kb 4 éve már alig merem megenni, mert ahogy az utolsó falatot lenyeltem, szörnyű hányingerem lesz, ami azért fura mert miközben eszem, nem érzem hogy rosszul esne az étel.

Gondolkodtam azon, hogy ez a gyors evés miatt van, de nem.


(fogalmam sincs hogy bírják a szüleim kitudja hány éve ezt a sok tojást, de nekik semmi bajuk)



2023. szept. 29. 16:53
 1/8 anonim válasza:
100%
Évek óta rosszul vagy és mégis tovább eszed...?
2023. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Minek eszel valamit,amitől minden alkalommal rosszul vagy? :D Nevetséges.
2023. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha rosszul vagy tőle akkor minek eszed? Csak ezektől vagy rosszul vagy másféle tojásos termékektől is?


Lehet olyasmi zsiradékot vagy fűszert használnak amit a gyomrod nem képes befogadni.

Orvoshoz mindenképp menj el ezzel.

2023. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Epe.
2023. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A 3. Válaszolónak: Más tojásos ételtől nincs bajom.


Amúgy meg pont ez a bajom, hogy én különösen szoktam kívánni az omlettet, szeretem az ízét, állagát, stb... de mivel utána rosszul vagyok, ezért ritkán eszem meg. Orvoshoz meg nem akarok csak úgy futni, mégiscsak egy adag omlettről beszélünk :D


Azért írtam legfőképpen ezt a kérdést, hátha van még olyan ember akinek hasonló problémája van.

2023. szept. 29. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egyszer olaj nélkül max 2 tojásból. Most hány tojásos omlettet eszel?
2023. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.válaszoló: 3. Köszönöm a válaszod!
2023. szept. 29. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb mennyiségben a tojás zavarja a gyomrod.Gondolom egy rántotthústol semmi bajod.Nem birod nagy mennyiségben a tojást..Ennyi
2023. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!