Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Tehát, 17 éves vagyok, 183 cm magass, 120.2 kg. Mint gondolhatjátok nem nagyon érzem magam jól a bőrömben. Ezellen akartam tenni és neki fogtam vezetni, hogy naponta mennyit eszek (max. 2500 kcal) és mennyi vizet iszok (3L). Ezt az "étrendet" követem még csak három napja, csak olyant vettem észre, hogy ahelyett, hogy fogynák (állítólag 0,6kg-t kellene HETENTE) naponta 0,6 kg-okat kezdtem felszedni, tehát tegnap előtt, amikor nekifogtam ennek az "étrendnek" 117,? voltam. Ez így nozmális fogyókúrák elején? A víz miatt lenne egyre nagyobb a tömegem? (Mostanáig kb. napi 2.5-2L-et ittam). Ez helyre fog állni 1-2 hét múlva?

2023. okt. 11. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem normális ha több a súlyod.

Legnagyobb eséllyel valamit rosszul mérsz a kalóriákban.

2023. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Ha lány vagy akkor ez rengeteg fogyáshoz. Sulytartáshoz is.

Ha fiú akkor csak kicsit sok.

Az pedig biztosan nem igaz hogy naponta 0.6 kgt hizol.


Sulyt merni es osszehasonlitani csak ugy lehet hogy hetente mered, reggel, wczes utan es eves meg ivas elott. Reggeli es esti suly kozott 3 kg is lehet egy napon belul


Biztosan jol szamolsz? Mindent grammra merleggel?

2023. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell itt semmit írogatni, amúgy sem tudod pontosan megszámolni.

Másnap reggel mérleg, ha többet mér, mint 24 órája, aznap kevesebbet eszel. Ha utána is még mindig több, még kevesebbet. Meglesz az a mennyiség a 0 és a 10 kiló kaja között, ami jó. 3 litert is eléggé felesleges beszlapálni, kajával önmagában is bemegy legalább 1 literre való víz, normál semmittevés mellett e mellé már +1 liter víz is bőven elég.

2023. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!