Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dr Chen Omega 3 hogy lehet...

Dr Chen Omega 3 hogy lehet ilyen erős hatóanyagú?

Figyelt kérdés

Összehasonlítottam kb az összes neves és noname omega 3 kieggel, azok 2 kapszulában tudják, amit a Dr. Chen 1ben állít.


[link]


[link]


[link]



2023. okt. 29. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Benne van a nevében: Forte plus. A forte erősebbet jelent, a plusz meg többet.
2023. okt. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ezt nem tudja egyik más gyártó se? Valahogy ez gyanús..
2023. okt. 30. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tudják, de nekik ugyis a márkát fizeted meg, nem a hatóanyagot. Dr. Chen egy jó brand, még akkor is, ha magyar gyógyszergyártók állnak a név mögött, mert bár a név kínai orvost sejtetne, de nem, ez egy magyar brand. Megnézheted a hivatalos oldalát a Dr. Chen termékeknek, talán még olcsóbb is, mint valami webshopból rendelve.

Én pl. sokféle Dr. Chen terméket próbáltam, eddig minddel elégedett voltam. Gyakran pedig figyelemmel kísérem a DM oldalát is, mert ott meg minden részletesen le van írva, a gyógyszerekben lévő hatóanyagok is. Hogy példát is mondjak, miért is hasznos ez: azon az oldalon jöttem rá, hogy az elég drága BÁNÓ féle fokhagyma-galagonya-fagyöngy kapszula szív-vérnyomás dolgokra szedve, kizárólag fokhagyma kivonatot tartalmaz. Ezt pedig összehasonlítva más fokhagyma kapszulákkal tudtam más, és olcsóbb kapszulára váltani. Bár valószínűleg ez a tény szerepelt a gyógyszer műanyag dobozán, de olyan apró betűkkel, amit képtelenség lett volna egyszerűen elolvasni.

okt. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!