Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem változik a súlyom...

Miért nem változik a súlyom deficitben szálkásítás alatt?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szalkasitani, yazioban kovetem a kaloria bevitelemet. Lassan 2 hete tartok 1500 kaloriabetivelt, de nem valtozik a sulyom. Nincsen rajtam sok zsir, es olvastam, hogy az utolso par kilot nehezen engedi el a szervezet (kb. Masfel kilo pluszrol beszelunk, ami feljott ram a tomegeles alatt). Lehetséges, hogy egy idő után feladja a szervezetem a tartalekolast es elindul lefele a merleg, vagy valamit rosszul csinalok?
2023. nov. 1. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Türelem!
2023. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha alapból alig van rajtad zsír kár azt várni hogy néhány hét deficitben csak úgy eltűnik. Tény, hogy deficitben ad le zsírt a szervezet de ez nem úgy működik, hogy kis ideig mínuszban vagy és így leolvad rólad az egész. Tovább tart és megy le izomból is
2023. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy neked kellene szálkásítani.


Mióta edzel?


Én 15 éve mikor elkezdtem egy pálcika voltam. 183 cm és 56kg. Aztán néhány év edzés után 186 cm és 98kg lettem és onnantól kezdve kezdtem el szálkásítani. Addig csak tomegeltem. Lehet neked is még csak tömegelni kéne

2023. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másfél kg zsírt leadni?😆

Ez a mennyiség egy 120 centis, 9 éves, 30 kilós kislányon sem biztos, hogy meglátszik.

2023. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Junius ota edzek tenyleg nagyon tudatosan (etrend, edzesterv, regeneracio…), amugy mar 1,5 eve jarok konditerembe. Ezalatt az 5 honap alatt 5 kg jott fel ram, ennek termeszetesen egy resze zsir, es az izom mellett azt is latvanyosnak erzem… leginkabb a hatam also reszere jott fel, es nem erzem magam komfortosan tole. Ugy velem, ha 1,5-2 kg-ot leadnek magas feherje bevitel megtartasa mellett, jobb lenne. Ennek tudataban mit javasoltok?

#1, #2, rendben, akkor kivarok :)

2023. nov. 1. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!