Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni,már évek...

Hogyan tudnék hízni,már évek óta nem megy?

Figyelt kérdés
156 cm vagyok kb.és 43 kg. Azt mondják ez soványság. Ha egy hétig nem eszem rendesen(alapból nem vagyok jó evő),akkor 41 kg ra is képes vagyok lefogyni. Sajnos van fóbiás betegségem ami,biztosan közre játszik. El kezdtem járni pszichológushoz, és pszichiáterhez is,de idáig még nem sok minden változott. Az igazság az,hogy nem szeretnék antidepresszánst szedni. Másképp szeretnék megváltozni. Bele fáradtam abba,hogy minden ismerősöm azt mondja,hú de sovány vagy.. Mit tehetnék?
nov. 5. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Pont jó vagy! Miért kéne dilidoki, meg gyógyszer??? Vagy trollkodsz? 160 centis törpeként, elég a 43 kg.


A VS angyalok 175-180 centivel vannak 60 kg. alatt.

nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Elkezdesz normálisan zabálni mint minden éppértelmű ember.
nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%

Én is pont hízni, akarok ráadásul csak hasra akarok hízni, a nagy hasnál nincs vonzóbb!


Na de akkor írom is mit csinálj, hogy hízz!

Reggel felkelés után igyál rögtön cukros üdítőket, aztán egyél zsíros bundás kenyeret, utána csokit sokat. Aztán pihenj sokat, ne nagyon mozogj! Vagy éppen késő délután mozogj sokat amitől jó éhes leszel és este 10-11 felé egyél mindennap zsíros szalonnát sok kenyérrel!

Colát is igyál mindig sokat! Egyél sok cukros péksüteményt! Tv nézés közben is rágcsálj valamit mindig vacsi után! Garantáltan szépen megfogsz így hízni!

nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Cola. Napi 1L, kávé és energia ital helyett, és meglesz a csoda.
nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Senior Séf ***** válasza:
30%
Száműzni kellene az életedből a stresszt, mert amíg jelen van, amíg a szimpatikus idegrendszer dominál, sok más szerved és életfunkciód mellett az emésztés sem működik kielégítően. Ehetsz akármennyit, ha a szükséges tápanyagok nem szívódnak fel, nem fogsz hízni.
nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőm 182 centi és 68 kiló. A te súlyod és magasságod pont jól arányul.
nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ennyi a kulcs: KALÓRIATÖBBLET (caloric surplus). Nézz utána ennek a fogalomnak!
nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nutella.
nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg sovány vagyok,latom a mellkasomon is q csontokat elég jól, de mindenképp utána nézek ezeknek
nov. 5. 19:23
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Egyél sok zsíros kenyeret.
nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!