Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek egy 158 cm magas...

Szerintetek egy 158 cm magas lánynak hány kilónak kell lennie ahhoz hogy tényleg vékony legyen?

Figyelt kérdés

dec. 6. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi idős vagy?

Milyen az életviteled? Sportolással hogy állsz, milyen alapvetően a testalkat (csontozat)?

dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
23%
52,768 kg.
dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, heti 3-4 alkalommal veszek részt futó edzésen
dec. 6. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha ázsiai vékonyra gondolsz, vagyis csont és bőrre, akkor 42 kiló 158 centihez. Én ennyi centihez 52 vagyok, de vékonynak tekintem magam.
dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Általában azt szokták megadni átlagos testalkatnak/súlynak, ami kb egyezik (vagy kicsit kevesebb) a magasságod utolsó két számjegyével.


Pl:. 183 cm --> Normális súlytartomány: 76-81 kg


De ez férfiakra igaz, és ez sem törvényszerű, mert akin több az izom, akkor nehezebb, és bár túlsúlyosnak számít, de izomban van a túlsúly, nem hájban.


A nőknél ez nem tudom pontosan hogy van, de szerintem a 158 cm-hez 48-53 kg a normális súly, ami még nem pluszsúly. Körülbelül. Nem pontosan, de nagyjából.


Amúgy meg nem is annyira a súlyt kell nézni, hanem a tükröt, az hitelesebb, mert mindenkinek más a "súly összetétele".

dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
40 kg
dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
BMI alapján 47 kg, ami még egészséges. Az sem mindegy, milyen módon éred el. Ha egészségesen, változatosan táplálkozol, sportolsz is, akkor lehetsz egészséges, vékony és csinos. Semmiképp ne koplalj, mert beteg leszel, és úgysem tudod hosszútávon tartani a kórosan alacsony súlyt.
dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!