Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon fáj a hasam egy portól...

Nagyon fáj a hasam egy portól amit egy banános sütiben találtam?

Figyelt kérdés
Megettem egy banános sütit, amire rászórtam egy port, amit mellette találtam, de később amikor készültem megenni láttam, hogy az van ráírva, hogy do not eat, ezért lekapargattam róla. Most nagyon görcsöl a hasam (kb. két órája ettem meg). Ettől lehet?

dec. 10. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit szórtál rá; miféle por volt az?
dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Egy eletre megtanulod hogy ne edd meg amire ra van irva hogy ne edd meg.

Jobb esetben holnapra elmulik, rosszabb esetben gyomormosás.


Minek szorsz random porokat etelre amirol azt se tudod mi az?

Amig nem irod meg hogy mi volt az, mi sem tudunk semmi okosat mondani


Amugy attol is lehet h rastresszeltel es amugy a gyokrosnak semmi baja

dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Uhh hát egy japán banános sütiben volt, fehér színű, olyasmi mint a liszt.
dec. 10. 22:11
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos nem láttam mi volt ráírva mert sötétben ettem el.
dec. 10. 22:12
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

4

" de később amikor készültem megenni láttam, hogy az van ráírva, hogy do not eat, ezért lekapargattam róla."


A megjegyzésben ezt írtad..Tehát ezek szerint evés előtt észrevetted a feliratot..Most,akkor mi történt pontosan?

dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta lokott vagy hogy

A) rateszel valamit kajara amirol azt se tudod micsoda

B) megeszel olyat amirol azt se tudod micsoda

C) megeszel olyat amirol nem tudod hogy micsoda de ra van irva hogy ne edd meg

dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5: Készültem megenni a sütit, amikor megláttam egy port a csomagolásban, és azt gondoltam rá kell szórni, ezért rászórtam, csak mindez sötétben történt, mert elment az áram. Amikor később készültem megenni (már visszajött az áram), akkor láttam, hogy a zacskóra az van írva, hogy ne egyem meg a benne lévő port, így a sütiről megpróbáltam lekaparni egy késsel. Ezzel csak az az egy probléma volt, hogy valamennyi így is bejutott a szervezetembe.
dec. 10. 22:53
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Habár veterán gyakorisok azonnal rájöttek, hogy trollkérdés, eddig azt kell mondjam, nem volt rossz, annak ellenére, hogy belezavarodtál a sztoriba. Viszont azzal, hogy "elment az áram", már nagyon túltoltad. Azt már egy kezdő is észreveszi, hogy a lassan csepegtetett újabb és újabb információk a trollkérdések sajátjai. Máskor előre jegyzeteld le magadnak az egész sztorit, minden részletével és ne térj el tőle! És ne adogass fokozatosan újabb információkat, mindent, ami a sztorihoz tartozik, az elején mesélj el!
dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Az a fehér cucc szerintem páramentesítő volt. Mennyi maradt a sütin? Miért nem vágtad le legalább a süti felső részét (amire szórtad a port)?


Nincs ráírva a zacsira a márka? Így nehéz megmondani, hogy mérgező e vagy nem.

dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Kitana. ***** válasza:
75%
Nem is tudom, ez a jobb kérdés-e, vagy a másik, aki hatalmasat kortyolt a mosogatólés bögrébe és le is nyelte, mert azt hitte, tea.
dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!